Konta Bankowe

Odbierz 200 zł w gotówce za przetestowanie konta w Alior Banku

Mam dla Ciebie świetną wiadomość, ponieważ Alior Bank przygotował ciekawą promocję. Za przetestowanie Konta Jakże Osobistego możesz zgarnąć, aż 200 zł w gotówce.

Warunki są bardzo proste. Wystarczy założyć konto, zapewnić wpływ i wykonać kilka płatności kartą. Na złożenie wniosku masz czas do 16 października 2019. UWAGA! Nie ma limitu nagród jednak bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji, o czym poinformuje na stronie promocyjnej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Wniosek o konto w promocji mogą złożyć zarówno nowi jak i powracający klienci, którzy nie posiadali konta w Alior Banku od 31 sierpnia 2018. Jeżeli masz konto:

 • oszczędnościowe;
 • firmowe;
 • oszczędnościowo walutowe,

  …to śmiało możesz brać udział w promocji i zgarnąć aż 200 zł za spełnienie kilku warunków.

Aby wziąć udział w promocji musisz posiadać polski dowód osobisty i nie możesz mieć złożonego wniosku o Konto Jakże Osobiste w Alior Banku w okresie od 1 marca 2019 do 15 września 2019.

Ile kosztuje konto?

Prześwietlając warunki konta muszę stwierdzić, że jest ono warte uwagi. Myślę, że większość z Was zostanie z tym kontem na dłużej. A jak dokładnie wyglądają opłaty za Konto Jakże Osobiste?

Dla osób poniżej 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe.

 • 0 zł / 10 zł – miesięczna opłata 0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 1500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł;
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł / 5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Jak widzisz, konto może być całkowicie za darmo. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł. Jeżeli często podróżujesz to będąc zagranicą nie musisz martwić się o koszty przewalutowania, wysokie opłaty za płatności kartą czy wypłaty z bankomatu. Wystarczy wybrać odpowiednie korzyści do konta.

Dodatkowe korzyści

Bank proponuje dodatkowe korzyści do Twojego konta. Jak wcześniej napisałam dwie pierwsze masz za0 zł a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł. Którą wybrać? To już sam musisz zdecydować. Do wyboru masz:

Kilka kroków do otrzymania nagrody. Instrukcja krok po kroku

Jak wspomniałam na samym początku, warunki promocji są bardzo proste. Aby nie rzucać słów na wiatr, przeprowadzę Cię przez cały proces i udowodnię jak łatwo możesz zgarnąć 200 zł.

#1 KROK – złóż wniosek, i podpisz umowę o Konto Jakże Osobiste

Najpóźniej do 16 października 2019 złóż wniosek o konto wraz z kartą płatniczą, korzystając ze specjalnej strony banku. Wypełnij formularz swoimi danymi i wybierz opcję podpisania umowy.

Umowę podpisz najpóźniej do 15 listopada 2019. Możesz to zrobić przez internet, telefonicznie lub w obecności kuriera.

UWAGA! Pamiętaj aby nie wypowiadać umowy o konto przed otrzymaniem bonusu.

#2 KROK – testuj konto, zapewnij wpływ i płać kartą wydaną do rachunku

Aby otrzymać bonus musisz w kolejnych trzech miesiącach następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, wykonać łącznie poniższe warunki:

 • zapewniaj wpływ 1 000 zł z obcego konta – możesz np. poprosić znajomego aby przelał pieniądze ze swojego konta na Twoje konto w Alior Banku, a później możesz przelać je z powrotem;
 • zapłać w każdym miesiącu minimum 3 razy kartą wydaną do konta – w każdym z miesięcy, płać kartą za zakupy w punktach usługowo-handlowych lub przez internet. Mogą to być dowolne kwoty więc możesz nawet zapłacić za bułkę w piekarni;
 • loguj się do aplikacji mobilnej – co najmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Powyższe warunki powtarzaj w każdym z kolejnych 3 miesięcy.

Przykład jeżeli umowę podpiszesz we wrześniu to warunki musisz spełnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Warunek płatności bezgotówkówkowej nie będzie zaliczony jeżeli dokonasz płatności z kodami MCC: [7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp., 
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
[4111] – m.in. usługi transportowe; 
[6012] – instytucje finansowe; 
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi; 
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych 
[4829] – internetowe przekazy pieniężne; 
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Twoja nagroda czyli 200 zł zostanie przelane na nowo otwarte Konto Jakże Osobiste. Przelew dostaniesz do końca czwartego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę.

Przykład: jeżeli podpiszesz umowę we wrześniu to nagrodę otrzymasz do końca stycznia 2020.

Podsumowanie

Jak widzisz zdobycie nagrody jest naprawdę bardzo proste. A co do samej nagrody… 200 zł to już jest “coś”. Warto więc wziąć udział i zgarnąć dodatkową kasę na drobne wydatki. Pamiętaj aby się spieszyć, ponieważ bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *