Konta Bankowe

200 zł za selfie? Pekao wraca z promocją Konta Przekorzystnego!

Kolejny bank wychodzi do nas z propozycją otwarcia konta w nowoczesny i szybki sposób. Tym razem Pekao proponuje nam założenie konta przez selfie. Dodatkowo, do wzięcia jest do 200 zł za otwarcie konta. Brzmi ciekawie? To dorzućmy jeszcze – dla chętnych – 3% na koncie oszczędnościowym przez 180 dni dla kwoty do 30.000 zł. Sprawdźmy szczegóły.

Promocja trwa od 07 października 2019 do 31 grudnia 2019. Warto zarejestrować się już dziś, i cieszyć się z premii wypłacanej na konto jak najszybciej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeżeli w datach od 01.01.2018 r do 30.09.2019 r nie byłeś posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku to śmiało możesz wziąć udział w promocji. Jeżeli masz w Banku kredyt, lokatę, bądź kartę kredytową – również możesz wziąć udział.

Co trzeba zrobić aby zyskać 200 zł? Musisz otworzyć Konto Przekorzystne z kartą debetową lub aplikacją PeoPay i spełnić proste warunki aktywności konta – i już możesz się cieszyć nagrodą.

Rachunek można otworzyć również w oddziale Banku, ale wtedy otrzymamy tylko 100 zł po spełnieniu warunków aktywności konta, a na dodatek musimy osobiście się tam pofatygować.

Jak otrzymać premię 200 zł krok po kroku

#Krok pierwszy

Do 31 grudnia wypełnij formularz z dedykowanego linku i zawrzyj umowę z bankiem za pomocą aplikacji PeoPay lub przez stronę pekao.com.pl/konto. Zwróć uwagę na wyrażanie zgód i oświadczeń podczas zawierania umowy – konieczne są:

  • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem;
  • oświadczenie o woli przystąpienia do promocji;
  • oświadczenie o otrzymaniu informacji administratora danych i o przyjęciu do wiadomości spełnienia obowiązku informacyjnego przez administratora.

Rachunek założysz całkowicie zdalnie, w kilka minut, bez wizyty kuriera czy też spaceru do oddziału. Przygotuj dowód osobisty i nastaw się na zrobienie ładnego selfie dla Banku.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz dane do logowania. Umowę o konto możesz zawrzeć, logując się na bankowość internetową Pekao, bądź też za pomocą aplikacji PeoPay, którą trzeba będzie pobrać na telefon.

Pamiętaj – najpierw zarejestruj się za pomocą formularza, a dopiero potem zawrzyj umowę – inaczej nie weźmiesz udziału w promocji!

#Krok drugi

W kolejnych czterech miesiącach kalendarzowych po założeniu konta spełnij dwa warunki: wpływ na konto minimum 500 zł oraz minimum jedna płatność kartą bądź aplikacją Peopay na dowolną kwotę.

Wpływem nie może być: wpłata gotówkowa, wpływ z tytułu zakończonych lokat i depozytów, udzielonych kredytów, oraz z innych rachunków klienta w banku Pekao, czyli przelew z naszego konta w innym banku jak najbardziej spełnia te wymagania.

Jeżeli w banku Pekao posiadamy konto firmowe, wpływ z rachunku firmy na konto osobiste również spełnia wymogi zapewnienia wpływu.

I już! Tylko tyle – 500 zł wpływu i raz zapłacić kartą bądź aplikacją! Proste? Myślę, że tak.

Nagroda jest wypłacana w dwóch transzach – po 100 zł za spełnienie warunków w kolejnych miesiącach, o czym w kolejnym akapicie.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Jeżeli w miesiącu kalendarzowym, następującym po otwarciu konta, zapewnimy wpływ i płatność kartą/aplikacją, to pierwsze 100 zł premii otrzymamy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po otwarciu konta.

Kolejne 100 zł zostanie nam wypłacone po zapewnieniu wpływów i płatności przez kolejne trzy miesiące, do 29 maja 2020 roku. Gdybyśmy nie chcieli z jakichś powodów czekać tak długo i zadowala Was premia 100 zł, to wystarczy dopełnić warunków w jednym, pierwszym po założeniu konta, miesiącu. Wtedy po prostu drugie 100 zł nie zostanie nam wypłacone.

Ile kosztuje to konto?

Poniższe zestawienie opłat dotyczy osób, które ukończyły 26 lat. Dla osób młodszych prowadzenie konta, karty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są za darmo. Płatny jest Cashback oraz sms-y autoryzacyjne.

Aby zapewnić sobie darmową obsługę konta, osoby powyżej 26 r. ż. muszą spełniać co miesiąc dwa warunki (de facto te same, które decydują o przyznaniu nam nagrody), czyli min. 500 zł wpływu na konto oraz jedna płatność kartą/PeoPay.

  • 0 zł za prowadzenie konta – po spełnieniu powyższych warunków – inaczej 6 zł;
  • 0 zł za obsługę karty – po spełnieniu powyższych warunków, inaczej 3 zł;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych Banku – dla wszystkich bezwarunkowo;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów obcych – dwie pierwsze wypłaty w miesiącu, kolejne 2% min. 5 zł;
  • 0,99 zł za wypłatę gotówki za pośrednictwem CashBack;
  • 0 zł za przelewy krajowe przez Internet i aplikację;
  • 0 zł/0,20 zł za sms autoryzacyjny – do 26 r.ż. darmowe, dla pozostałych 0,20 zł za sms. Aby uniknąć opłaty warto potwierdzać transakcje w aplikacji Banku.

Podsumowanie

Warunki promocji przygotowanej przez Bank Pekao S.A. nie są wygórowane. 500 zł wpływu i jedna płatność kartą stawia Bank na czele najłatwiejszych bankowych promocji. Dodatkowo, dla osób poszukujących miejsca na ulokowanie oszczędności, 3% przez 6 miesięcy na koncie oszczędnościowym może być, w zestawieniu z premią 200 zł, naprawdę niezłym pakietem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *