Konta Bankowe

Weź udział w promocji Banku Millennium i chwyć 200 zł premii w gotówce

 Tym razem Bank Millennium oferuje gwarantowaną premię aż 200 zł w gotówce dla wszystkich nowych klientów, którzy założą konto i spełnią proste warunki. Promocja jest limitowana, więc przejdźmy od razu do sedna.

Promocja trwa do 4 listopada 2019 roku, jednak jak wspominałam, jest limitowana. Sprawdź więc, czy ta strona promocji wciąż działa. Jeśli działa – masz szczęście – załapałeś się na promocję.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest dla nowych klientów Banku Millennium, czyli do tych wszystkich, którzy na dzień rozpoczęcia promocji (czyli 4 października 2019 roku), nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium lub w Eurobanku (konta osobistego, kart pre-paid, lokaty, konta oszczędnościowego, karty kredytowej). Nie możesz być też współposiadaczem, osobą uprawnioną do składania dyspozycji ani poręczycielem.

Podobnie, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student – nie możesz wziąć udziału w tej edycji.

Jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu w Banku Millennium lub w Eurobanku – to świetna okazja, żeby przetestować słynne konto 360° oraz dodatkowo sporo na tym zarobić.

Wystarczy, że złożysz wniosek o konto na stronie promocyjnej i spełnisz kilka naprawdę prostych warunków – a bank przeleje okrągłe 200 zł na Twoje nowe konto.

Ile kosztuje konto w promocji?

Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł musisz założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. Jak wyglądają opłaty? Bardzo pozytywnie. W prosty sposób możesz mieć to konto całkiem za darmo. Zobacz sam:

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

  Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

  Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

  • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
  • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
  • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
  • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
  • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
  • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
  • 0 zł – za przelewy internetowe.

Czy muszę zmieniać swoje konto w banku tylko po to, żeby otrzymać premię?

Bardzo często otrzymujemy takie pytania od czytelników. Prawda jest taka, że nie musisz zmieniać swojego banku zwłaszcza, jeśli jesteś z niego zadowolony. A z drugiej strony, warto sprawdzić jak działają inne konta. Poza tym konto zapasowe przydaje się w wielu okolicznościach.

Ja na przykład na konto zapasowe przelewam stała kwotę co miesiąc, którą chcę mieć “na wszelki wypadek”. Takie zaskórniaki, których staram się nie wydać, chyba, że są mi naprawdę potrzebne.

Poza tym, wyobraź sobie sytuację, kiedy wypłacasz pieniądze w bankomacie i ups… Twoja karta zostaje “połknięta”. Klops. Jesteś uziemiony. Musisz iść do banku, żeby wypłacić gotówkę. Nie możesz zrobić zakupów, bo kartę też straciłeś, a na nową musisz czekać kilka dni. To jest duży problem.

Jeśli masz zapasowe konto – po prostu robisz sobie przelew i korzystasz z niego normalnie do czasu otrzymania nowej karty. To bywa naprawdę przydatne!

Możesz też zwyczajnie założyć konto w Banku Millennium tylko po to, żeby zgarnąć premię – a po odebraniu nagrody zamknąć je bez żadnych konsekwencji. Nie podpisujesz umowy z bankiem na konkretny czas. Testujesz konto, jeśli Ci się nie spodoba – po prostu zamykasz.

Odbieram premię 200 zł w gotówce – w trzech prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student

Najpóźniej do 4 listopada 2019 roku wejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o konto. Jeśli chcesz zgarnąć 200 zł w gotówce, wniosek MUSI zostać złożony przez stronę internetową. Pamiętaj, że promocja jest limitowana. Nie czekaj więc i zarejestruj się od razu.

Zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód marketingowych:

 • na przetwarzanie Twoich danych kontaktowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, SMS, kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideo-rozmowy;
 • na używanie Twojego numeru telefonu w celach marketingu telefonicznego.

Dobra wiadomość jest taka, że zaraz po otrzymaniu nagrody możesz cofnąć wszystkie zgody marketingowe. Z drugiej strony – sama mam konto w Banku Millennium i nie pamiętam, żeby ktoś do mnie dzwonił w celach marketingowych, więc jest to zupełnie nieuciążliwe.

KROK 2. Otwórz konto oraz zainstaluj aplikację mobilną

Najpóźniej do 7 listopada 2019 roku podpisz umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową Możesz zdecydować, jak będzie Ci wygodniej to zrobić. W zależności od tego, bank przygotuje Ci umowę w oddziale lub wyśle kuriera do Twojego domu lub pracy.

Najlepiej zaraz po podpisaniu umowy, jednak nie później niż do 3 stycznia 2020 roku zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną banku Millennium.

Pamiętaj, aby umowę o konto podpisać najpóźniej do 7 listopada 2019 roku.

KROK 3. Aktywnie używaj swojego nowego konta

W KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy (w listopadzie i grudniu 2019 roku oraz w styczniu 2020 roku):

 • zapewnij wpływy na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, może być kilka mniejszych wpłat. Ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 1000 zł wpływu na konto. Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelać sobie te pieniądze dalej. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millennium ani wypłata kredytu.
 • w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym lub w Internecie na dowolną kwotę.

Kiedy otrzymam swój bonus?

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki, bank wypłaci Ci bonus przelewem na Twoje nowe konto najpóźniej do 28 lutego 2020 roku.

Pamiętaj, aby do czasu otrzymania premii nie zamykać konta oraz nie odwoływać zgód marketingowych.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to jedna z ciekawszych promocji, które pojawiły się ostatnio. Jak już się zarejestrujesz, łatwo spełnisz warunki i otrzymasz 200 zł premii w gotówce. A co ciekawe, spełniając warunki promocji, zwalniasz się ze wszystkich opłat za konto i masz je całkowicie za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *