Konta Bankowe

Zgarnij roczną prywatną opiekę medyczną w Medicover o wartości 1188 zł za darmo od BNP Paribas.

 Wystarczy, że otworzysz i przetestujesz Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas, a w zamian otrzymasz mega bonus – nawet roczny dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover. I co Ty na to? Warto? No pewnie! Nie czekamy więc i przechodzimy od razu do sedna.

Promocja trwa do 31 października 2019 roku. Jednak UWAGA!! Jak to bywa w przypadku promocji, gdzie do zgarnięcia jest tak wartościowy bonus – jest bardzo limitowana. Bank przygotował jedynie 1200 kont promocyjnych. Nie czekaj więc. Wejdź od razu na stronę promocji. Jeśli wciąż działa – masz szczęście. Zarejestruj się od razu.

Kto może wziąć udział w nowej promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów. Jeśli w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w banku BNP Paribas, a dodatkowo nie jesteś stroną umowy ramowej z bankiem BNP Paribas (np. o konto oszczędnościowe, kartę kredytową, konto osobiste), ta promocja jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że promocja jest limitowana, a roczna prywatna opieka medyczna czeka. Nie zwlekaj więc i zarejestruj się od razu, żeby nie przepadła Ci szansa na bonus. Jeśli zaś jesteś ciekawy, co wchodzi w skład pakietu, sprawdź tutaj pełen zakres usługi.

Tabela Opłat i Prowizji

W promocji bierze udział “Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą do konta. Do wyboru masz:

 • Kartę Otwartą na Dzisiaj;
 • Kartę Otwartą na Świat;
 • Kartę Otwartą na eŚwiat.

Teraz pojawia się pytanie “którą wybrać?”. Ja proponuję “Kartę Otwartą na Dzisiaj”, ponieważ to najtańsza opcja. Sam zobacz:

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Osoby przed ukończeniem 26 roku bezwarunkowo nie płacą za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Odbierz bonus – roczny abonament w Medicover o wartości 1188 zł. Krótka instrukcja w 3 prostych krokach

Teraz czas na prawdziwe konkrety – czyli co zrobić, żeby jak najszybciej dostać gwarantowany bonus? To naprawdę nic trudnego.

KROK 1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową.

Najpóźniej do 31 października 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 1200 kont) zarejestruj się na stronie promocyjnej.

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po kliknięciu zielonego przycisku “Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji i będzie zawierała link, który umożliwi Ci otwarcie konta. Jeśli wiadomość nie pojawi się w Twojej skrzynce mailowej w ciągu minuty, sprawdź folder spam.

Najlepiej od razu po rejestracji, ale najpóźniej do 31 października 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z wybraną przez siebie kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. W trakcie składania wniosku bank zapyta Cię o zgody marketingowe, jednak pamiętaj, że są one dobrowolne. Jeśli przy jakimś punkcie nie ma czerwonej *gwiazdki – nie musisz ich zaznaczać.

Wypełnienie wniosku jest naprawdę proste, zajmuje zaledwie kilka minut. Do jego wypełnienia będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Załącz zdjęcie dowodu osobistego lub wykonaj je telefonem. Uzupełnij swoje dane i wyślij skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera BNP Paribas – Autenti.  Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku. Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta.

Pamiętaj, żeby podpisać umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 7 listopada 2019 roku.

Krok 2. Płać kartą w listopadzie 2019 roku

W listopadzie 2019 roku wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł. Pamiętaj, że nie mogą to być transakcje anulowane ani zwrócone. Do płatności promocyjnych nie wlicza się BLIK oraz PayU. Możesz płacić za zakupy w Internecie, jednak pamiętaj, aby wybrać “płatność kartą”. Dodatkowo, wszystkie muszą być zaksięgowane przez bank w listopadzie, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Krok 3. Aktywnie korzystaj ze swojego nowego konta

W okresie od grudnia 2019 roku do października 2020 roku (w każdym miesiącu):

 • zapewnij wpływ na swoje konto w łącznej wysokości min. 1200 zł w każdym miesiącu. Mogą to być przelewy wynagrodzenia, Twoje wpłaty z konta w innym banku. Ważne, żeby środki zostały zaksięgowane w każdym miesiącu, potem możesz przelać je dalej.
 • Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł w każdym miesiącu. Możesz płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych, Internecie, w restauracjach, kawiarniach, kinach czy stacjach benzynowych. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Pamiętaj, że aby bank uznał transakcję, nie może ona być anulowana ani zwrócona. Do płatności promocyjnych nie wlicza się BLIK oraz PayU. Możesz płacić za zakupy w Internecie, jednak pamiętaj, aby wybrać “płatność kartą”.                                                                                         I to wszystko!! Naprawdę tak niewiele potrzeba – dosłownie kilka prostych czynności w każdym miesiącu, aby zapewnić sobie darmowe bezpieczeństwo – na wypadek choroby lub konieczności wizyty lekarskiej. Z pewnością warto. I na pewno trzeba się pospieszyć (pamiętasz? Limit 1200 zł). Jeśli więc jeszcze się nie zarejestrowałeś w promocji, zrób to od razu.

Kiedy uzyskam swój bonus?

Pakiet medyczny jest wydawany w miesiącu następującym po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji, i tak za spełnienie warunków w listopadzie otrzymujesz miesiąc bezpłatnego pakietu medycznego w Medicover na styczeń 2020 roku i dalej, zgodnie z tabelą:

O przyznaniu pierwszego miesiąca opieki zdrowotnej zostaniesz poinformowany przez bank mailem najpóźniej do 23 grudnia 2019 roku. Kolejne informacje o przyznaniu bonusu otrzymasz do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Podsumowanie

To z pewnością promocja, która stanie się hitem tej jesieni. Takie bonusy, których wartość wynosi ponad 1000 zł to niezwykła rzadkość i zazwyczaj limity szybko się wyczerpują. Warto wziąć w niej udział. Dzięki kilku prostym czynnościom zapewniasz sobie bezpieczeństwo i zdrowie na cały 2020 rok! A jeśli nawet nie spełnisz warunku w którymś miesiącu lub konto Ci się nie podoba – nic straconego. Po prostu przerwiesz udział w promocji. Pakiety medyczne przyznawane są na jeden miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *