Konta Bankowe

Konto na plus! Bank BNP Paribas rozdaje 320 zł

Bank BNP Paribas ciągle zaskakuje nas nowymi promocjami. Właśnie wystartowała nowa promocja z Kontem na plus, w której możesz zgarnąć nawet 320 zł za kilka naprawdę prostych warunków.

Wystarczy, że zapewnisz wpływ na konto i kilka razy zapłacisz kartą. Płatności kartą i tak realizujesz robiąc codzienne zakupy, kupując bilety do kina czy doładowując kartę miejską. Wystarczy, że przez najbliższe miesiące będziesz płacić kartą BNP Paribas.

Wnioski można składać tylko do 6 października 2019, to dodatkowo obowiązuje limit 3 000 rejestracji w promocji. Jeśli ten link działa, to limit jeszcze nie został wyczerpany i możesz brać udział w promocji.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja jest skierowana do nowych oraz powracających klientów. Tak naprawdę to bank stawia jedynie dwa warunki:

 • na dzień składania wniosku nie posiadasz umowy ramowej w Banku (umowy rachunku, karty do konta oraz bankowości elektronicznej);
 • w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem rachunku w Banku BNP Paribas oraz Raiffaisen.

Jeśli spełniasz oba warunki to śmiało możesz składać wniosek o konto, spełnić warunki, a Twój budżet w listopadzie 2019 oraz styczniu 2020 (premia jest podzielona na dwie części) zwiększy się o kilka stówek.

Ile kosztuje konto w promocji?

Na pewno pojawia się teraz wątpliwość “ok, super z tym bonusem, ale bank przecież musi na czymś zarabiać, ciekawe ile zapłacę za konto i jak długo muszę je utrzymać”. Bank nie narzuca wyboru karty, ale żeby uniknąć jakichkolwiek opłat najkorzystniej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj i spełnić warunek jednej płatności kartą w miesiącu.

A jak dokładnie wyglądają opłaty?

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jedną płatność kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Brak opłat obowiązuje tylko do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Jeśli masz mniej niż 26 lat, to bezwarunkowo nie płacisz za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Instrukcja w kilku prostych krokach

Znamy już warunki konta oraz na co zwrócić uwagę, ale co dokładnie trzeba zrobić, by otrzymać bonusy?

Krok 1. Zarejestruj się w promocji i złóż wniosek o konto

Najpóźniej do 6 października 2019 (ale pamiętaj o limicie 3 000 wniosków!) zarejestruj się w promocji na stronie banku i złóż wniosek o konto.

Ważne! Należy zaznaczyć wszystkie wymagane zgody:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem;
 • zgodę na przetwarzanie oraz przekazanie danych przez organizatora;
 • upoważnienie banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Jak uzupełnisz wniosek i wciśniesz przycisk “Zarejestruj się” formularz zostanie przesłany. Następnie zobaczysz informację o objęciu promocją w postaci potwierdzenia na ekranie komputera. Otrzymasz maila zawierającego link do promocji. Za jego pomocą złóż wniosek o Konto Osobiste wraz z wybraną przez siebie kartą (polecamy Kartę Otwartej na Dzisiaj, która przy jednej płatności bezgotówkowej w miesiącu jest bezpłatna) i dostępem do Bankowości elektronicznej.

Podpisz umowę za pomocą unikalnego SMSa w terminie do 14 października 2019 roku w systemie AUTENTI.

Ważne! Konto wraz z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej musi być aktywne na moment wypłaty obu premii.

Krok 2. Dokonaj płatności kartą i zgarnij 150 zł

W październiku 2019 wykonaj płatności kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Możesz po prostu płacić w punktach usługowo-handlowych oraz za zakupy w internecie. Nie mogą to być transakcje anulowane lub zwrócone ani te z tabeli poniżej. Nie zwlekaj ze spełnieniem tego warunku, ponieważ transakcje muszą być zaksięgowane w październiku. Po co masz się martwić, czy bank zdąży zaksięgować transakcję zrobioną 30 czy 31 października?

Płatności wyłączone z promocji:
– za pośrednictwem BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

Krok 3. Dokonaj płatności kartą i zgarnij 170 zł

W listopadzie ORAZ w grudniu:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł – możesz po prostu płacić w punktach usługowo-handlowych oraz za zakupy w internecie;
 • zapewnij wpływy na konto na łączą kwotę min 1 000 zł – mogą być to przelewy z Twojego konta w innym banku.

Te dwa ostatnie musisz spełnić w obu miesiącach. Tutaj również nie czekaj ze spełnieniem warunków – najlepiej spełnić je od razu po otrzymaniu wynagrodzenia. A potem możesz te środki przelać na swoje “główne” konto i korzystać z nich, tak jak zawsze.

 

Kiedy otrzymam mój bonus?

Do 21 listopada 2019 otrzymasz od organizatora maila z adresu [email protected], w którym będzie link oraz kod, za pomocą którego zaloguj się i uzupełnij dane do wypłaty premii. Należy to zrobić najpóźniej do 25 listopada 2019. Druga nagroda zostanie tam wypłacona automatycznie.

Ważne! Pamiętaj, by wpisać nr rachunki Banku BNP, to które otworzyłeś, by skorzystać z promocji.

Pierwszą nagrodę w wysokości 150 zł otrzymasz do 30 listopada 2019 do 21 listopada 2019 przyjdzie mail potwierdzający przyznanie premii. Pamiętaj, by do 25 listopada 2019 wypełnić dane do przelewu premii.

Drugą nagrodę w wysokości 170 zł otrzymasz do 31 stycznia 2019 a do 21 stycznia 2019 przyjdzie mail potwierdzający przyznanie premii.

Podsumowanie

Kwota 320 zł to bardzo fajny bonus, który może zasilić Twój budżet. A żeby go otrzymać musisz spełnić kilka bardzo prostych warunków – wystarczy że zamiast dotychczasową kartą będziesz płacić za zakupy kartą wydaną do konta z BNP Paribas i przypilnujesz łącznej kwoty transakcji. Plus ustawisz polecenie przelewu (lub zrobisz ręcznie na początku listopada i grudnia) na 1 000 zł 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *