Konta Bankowe

Zgarnij nawet 350 zł premii w gotówce w nowej promocji od BNP Paribas

Teraz rusza nowa – do zgarnięcia jest 350 zł w gotówce w zamian za przetestowanie Konta Otwartego na Ciebie.

Promocja trwa do 31 października 2019 roku, więc wcale nie ma aż tak dużo czasu, aby się zarejestrować. Dodatkowo, jak to zwykle bywa w przypadku tak atrakcyjnych premii – jest mocno limitowana. Bank przygotował jedynie 4500 kont promocyjnych. Jeśli więc ta strona wciąż działa – masz szczęście – jesteś na dobrej drodze do gwarantowanej premii 350 zł.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów. Jeśli w ciągu ostatnich 9 miesięcy do momentu złożenia wniosku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w banku BNP Paribas, a dodatkowo nie jesteś stroną umowy ramowej z bankiem BNP Paribas (np. o konto oszczędnościowe, kartę kredytową, konto osobiste), ta promocja jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że promocja jest limitowana, a 350 zł premii czeka. Nie zwlekaj więc i zarejestruj się od razu,żeby nie przepadła Ci szansa na bonus.

Tabela Opłat i Prowizji

W promocji bierze udział “Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą do konta. Do wyboru masz:

 • Kartę Otwartą na Dzisiaj;
 • Kartę Otwartą na Świat;
 • Kartę Otwartą na eŚwiat.

Teraz pojawia się pytanie “którą wybrać?”. Ja proponuję “Kartę Otwartą na Dzisiaj”, ponieważ to najtańsza opcja. Sam zobacz:

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Jeśli masz mniej niż 26 lat:

 • 0 zł – opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za kartę debetową do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – opłata za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (bezwarunkowo).

Odbierz gwarantowane 350 zł w gotówce. Krótka instrukcja w 3 prostych krokach

Teraz czas na prawdziwe konkrety – czyli co zrobić, żeby jak najszybciej dostać gwarantowane i łatwe 350 zł w gotówce. To naprawdę proste, skoro wystarczą 3 kroki.

KROK 1. Zarejestruj się w promocji “Konto z możliwościami” i otwórz Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową.

Najpóźniej do 31 października 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit 4500 kont) zarejestruj się na stronie promocyjnej.

Podczas wypełniania formularza zostaniesz poproszony o akceptację regulaminu promocji oraz zaznaczenie zgód:

 • na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po kliknięciu zielonego przycisku “Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi Twój udział w promocji. Pojawi się też przycisk “Otwórz konto”, które umożliwi Ci otwarcie konta w promocji.

Najlepiej od razu po rejestracji, ale najpóźniej do 31 października 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego wraz z wybraną przez siebie kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej (jest to warunek promocji). W trakcie składania wniosku bank zapyta Cię o zgody marketingowe, jednak pamiętaj, że są one dobrowolne. Jeśli przy jakimś punkcie nie ma czerwonej *gwiazdki – nie musisz ich zaznaczać.

Wypełnienie wniosku jest naprawdę proste, zajmuje zaledwie kilka minut. Do jego wypełnienia będzie Ci potrzebny dowód osobisty. Załącz zdjęcie dowodu osobistego lub wykonaj je telefonem. Uzupełnij swoje dane i wyślij skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie partnera BNP Paribas – Autenti.  Login do bankowości internetowej znajdziesz na umowie oraz w mailu, po aktywacji rachunku. Przyjedzie do Ciebie kurier, który potwierdzi Twoją tożsamość oraz wyda kartę do konta.

Pamiętaj, żeby podpisać umowę o prowadzenie konta najpóźniej do 6 listopada 2019 roku.

Krok 2. Wykonaj płatności kartą w listopadzie 2019 roku

W listopadzie 2019 roku wykonaj 3 płatności kartą na dowolną kwotę. Pamiętaj, że nie mogą to być transakcje anulowane ani zwrócone. UWAGA!!! Do płatności promocyjnych nie wlicza się min. BLIK oraz PayU. Po więcej szczegółów zajrzyj do ramki pod krokiem 3. Możesz płacić za zakupy w Internecie, jednak pamiętaj, aby wybrać “płatność kartą”. Możesz płacić za pomocą Google Pay oraz Apple Pay. Dodatkowo, wszystkie muszą być zaksięgowane przez bank w listopadzie, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Krok 3. Aktywnie korzystaj z konta i karty debetowej

W grudniu 2019 roku:

 • zapewnij wpływy na swoje nowe konto na łączną kwotę min. 1000 zł. Możesz wykonać przelew ze swojego konta w innym banku. Wykluczone są przelewy z konta w BNP Paribas oraz BGŻ Optima, jak również wpływy z tytułu kredytów oraz pożyczek. Pieniądze możesz przelać dalej jak tylko zostaną zaksięgowane.
 • dokonaj płatności kartą na kwotę min. 200 zł. Mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych, w Internecie. Możesz płacić za pomocą Google Pay oraz Apple Pay. Możesz wykonać jedną płatność na kwotę min. 200 zł, lub mnóstwo małych płatności. Uważaj jednak na te, które są WYŁĄCZONE z promocji.

Kiedy otrzymam swoje 350 zł premii?

Bank podzielił wypłatę premii na dwie części. Za zarejestrowanie się w promocji, otwarcie konta, oraz spełnienie warunków w listopadzie otrzymasz 150 zł w gotówce na swoje nowe konto, natomiast dodatkowo za spełnienie warunków w grudniu (oraz warunków w listopadzie) otrzymasz kolejne 200 zł premii, i tak:

 • do dnia 20 grudnia 2019 roku otrzymasz od organizatora maila o przyznaniu Ci pierwszej nagrody, czyli 150 zł. Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na specjalnej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BNP Paribas najpóźniej do 25 grudnia 2019 roku. Dzięki temu najpóźniej do 31 grudnia 2019 roku otrzymasz pierwszą nagrodę, 150 zł w gotówce.
 • do dnia 20 stycznia 2020 roku otrzymasz kolejną wiadomość o przyznaniu Ci kolejnej części bonusu – 200 zł. Tym razem nagroda trafi na Twoje konto najpóźniej do 31 stycznia 2020 roku.

Pamiętaj, aby nie likwidować konta ani karty debetowej aż do czasu otrzymania całej nagrody.

Podsumowanie

To ciekawa i warta uwagi promocja. Nie dość, że otrzymujesz darmowe Konto Otwarte na Ciebie, w pełni mobilne i łatwe w obsłudze, a do tego za aktywne korzystanie z konta otrzymujesz aż 350 zł w gotówce.

Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia. Warto się jej przyjrzeć, gdy chcesz jedynie wziąć udział w promocji, jak również jeśli szukasz dobrego, darmowego konta dla siebie, które spełni Twoje oczekiwania.

Po otrzymaniu nagrody możesz zamknąć konto bez żadnych konsekwencji lub zachować je jako swoje konto zapasowe. Pamiętaj tylko, żeby nie przyglądać się zbyt długo. Liczba konto promocyjnych jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *