Karty Płatnicze

Smartfon OPPO AX7 o wartości 750 zł znów do zgarnięcia! Tylko z kartą Simplicity.

Promocja wraca w nowej odsłonie. W zamian za założenie i przetestowanie karty Simplicity dostaniesz GWARANTOWANY smartfon OPPO AX7, który jest wart 750 zł. Kto by nie chciał? Nowiutki smartfon, w zafoliowanym pudełku, z dwuletnią gwarancją – marzenie. I w dodatku nie trzeba za niego płacić ani grosza!!

romocja trwa do 20 listopada 2019 roku. Nie jest w żaden sposób limitowana. Każda osoba, która założy kartę Simplicity i spełni warunki otrzyma od banku telefon za darmo.

Czy każdy może wziąć udział w promocji i zgarnąć telefon OPPO AX7?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna i tania jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć telefon wart niemal 800 zł zupełnie za darmo!

Wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocyjnej, wypełnisz formularz zgłoszeniowy, a kiedy przyjdzie Twoja karta będziesz z niej aktywnie korzystać. To wszystko dzieje się naturalnie, nie musisz robić nic specjalnego. Po prostu używasz karty Simplicity podczas zakupów i to wszystko.

Wysokie opłaty za kartę kredytową? Obalamy mity!

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie płacę za kartę ani grosza!

I słusznie, bo przecież pokazujemy Ci, jak zarabiać na bankach, a nie dokładać do tego “interesu”. Co więc zrobić, żeby karta Simplicity była dla Ciebie zupełnie za darmo?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Zgarniam smartfon OPPO AX7 wart 949 zł w 3 prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 20 listopada 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie konsultant banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej

Najpóźniej do końca 3 miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

Najpóźniej do końca 3. miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz na podpisanej przez siebie umowie) dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 4000 zł.

Możesz pójść na wielkie zakupy i zapłacić np. za wyjazd na narty lub sprzęt RTV. Możesz też dokonać wielu drobniejszych zakupów. Ważne jest, żeby ich łączna wartość w ciągu 3 miesięcy wyniosła 4000 zł.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Wystarczy, że codziennie wydasz ok. 45 zł – i po 3 miesiącach warunek spełniony. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Łatwe, prawda? To już koniec, nie ma żadnych innych warunków.

Kiedy kurier przywiezie mój smartfon?

Jak już spełnisz warunki promocji, bank poinformuje Cię o tym w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Potem bank ma kolejne 60 dni na wysłanie telefonu, lecz wiemy z doświadczenia, że odbywa się to znacznie szybciej. Zdarzało się, że już tydzień po otrzymaniu potwierdzenia o spełnieniu warunków czytelnicy otrzymywali przesyłkę z telefonem.

Telefon ma 24 miesiące gwarancji na podstawie numeru IMEI. Nie musisz mieć paragonu ani faktury.

Faktem jest, że im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój smartfon.

Podsumowanie

Ta promocja spodobała mi się od razu, tym bardziej, że regulamin jest jasny i klarowny. Nie ma w nim żadnych haczyków ani klauzul. Teraz Ty też wiesz jak przejść przez tę promocję. Zatem – do dzieła! Smartfony OPPO AX7 o wartości 750 zł czekają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *