Karty Płatnicze

Promocja z kartą kredytową Citibanku – Zgarnij 400 zł do wydania w sklepach Leroy Merlin

W najnowszej promocji karty kredytowej od Citibanku do zgarnięcia 400 zł do wydania w Leroy Merlin. Warunki są bardzo proste bo aby zgarnąć bonus wystarczy założyć kartę kredytową i płacić nią za codzienne zakupy.

Na złożenie wniosku masz czas do 12 grudnia 2019 roku. Pamiętaj jednak, im szybciej spełnisz warunki to tym wcześniej otrzymasz gwarantowaną nagrodę. 

W najnowszej promocji karty kredytowej od Citibanku do zgarnięcia 400 zł do wydania w Leroy Merlin. Warunki są bardzo proste bo aby zgarnąć bonus wystarczy założyć kartę kredytową i płacić nią za codzienne zakupy.

Na złożenie wniosku masz czas do 12 grudnia 2019 roku. Pamiętaj jednak, im szybciej spełnisz warunki to tym wcześniej otrzymasz gwarantowaną nagrodę. 

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów, którzy nie posiadają karty w Citibanku od 1 stycznia 2018 roku. To już kolejna promocja gdzie skrócono okres karencji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto miesięcznie (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

To bardzo dobre informacje dla wszystkich tych, którzy zamknęli swoje karty kredytowe do końca 2017 roku. Możecie ponownie zgarnąć bonus za przetestowanie karty.

Ile kosztuje karta kredytowa? Opłaty i prowizje

Z pewnością nasuwa się pytanie “ta karta… czy na pewno to bezpieczne?” oczywiście, że tak wystarczy, że dokładnie przeczytasz ten artykuł do końca i będziesz postępować według naszych wskazówek.

Karta Citi Simplicity ma rekordowy okres bezodsetkowy, aż 26 dni za 0%. To oznacza, że jeżeli dokonasz płatności w danym miesiącu to odsetki nie naliczą się przez najbliższe 26 dni od daty wygenerowania wyciągu. Jak spłacisz kartę w ciągu 26 dni, to będzie ona zupełnie darmowa.

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Jak widzisz nie bez powodu ta karta jest najlepsza na rynku. Zobacz jeszcze na co trzeba zwrócić uwagę, aby nie ponosić zbędnych opłat i czuć się całkowicie bezpiecznie z kartą Citibanku.

Wskazówki, jak uniknąć wszelkich opłat

W Citibanku nie ma żadnych ukrytych opłat wszystko mamy w regulaminach i Tabelach Opłat. By uniknąć prowizji, lepiej przeczytaj dokładnie poniższe podpunkty:

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatów;
 • nie wykonuj przelewów z karty;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej;
 • zrezygnuj z usługi Citi Phone;
 • pilnuj limitu na karcie i dokonuj spłaty przed upłynięciem 26 dni od daty wygenerowania wyciągu;
 • nie wykonu transakcji szczególnych.

Co trzeba zrobić aby odebrać 400 zł do Leroy Merlin?

Nagroda jest wartościowa, a z pewnością każdy znajdzie w Leroy Merlin coś dla siebie. Farba, wiertarka czy nawet nowa kosiarka na przyszły sezon, powoli pojawiają się ciekawe promocje.

Jak wcześniej wspomniałam warunki są bardzo proste, sprawdźmy co dokładnie trzeba zrobić aby cieszyć się z zakupów.

1# KROK – złóż wniosek o kartę i podpisz umowę

Najpóźniej do 12 grudnia 2019 roku, złóż wniosek o kartę Simplicity na specjalnej stronie banku.Wypełnij formularz i czekaj na telefon z infolinii Citibanku. Konsultant zadzwoni do Ciebie w ciągu 7 dni, w celu potwierdzenia danych.

Podczas rozmowy z pracownikiem banku:

 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu;
 • jeżeli chcesz uniknąć opłat, to zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za wysyłkę karty kurierem, wybierz przesyłkę kart pocztą.

Dokumenty do podpisu przywiezie Ci kurier. Podpisz umowę i czekaj na kartę.

Bank nie narzuca kwoty limitu karty kredytowej o jaką masz zawnioskować, możesz wybrać najniższą możliwą w tym przypadku co najmniej 2 000 zł.

2# KROK – zaloguj się do swojego profilu online

Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zawarcia umowy, co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: jeśli podpiszesz umowę we wrześniu, to warunek logowania musisz spełnić do końca października.

3# KROK – testuj kartę i płać nią za codzienne zakupy

Najpóźniej do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonaj płatności kartą na łączną kwotę 2 000 zł. Możesz po prostu płacić za zakupy w sklepach, bilety na komunikacje lub do kina, jedzenie w restauracjach.

UWAGA! Do sumy transakcji nie wliczą się:

 • transakcje niezaksięgowane, odrzucone lub zwrócone;
 • wypłaty z bankomatów czy Cash Back
 • transakcje szczególne (opisane pod opłatami).

Przykład: tak samo jak w poprzednim warunku, jeżeli umowę podpiszesz we wrześniu, to płatności kartą musisz wykonać do końca grudnia. Pamiętaj tylko, że płatności muszą być zaksięgowane i rozliczone. Nie zostawiaj tego warunku na koniec. Pamiętaj im szybciej spełnisz warunki tym szybciej będziesz mógł cieszyć się swoją nagrodą.

Jak odebrać nagrodę? Kiedy dostanę swoja premię?

O przyznaniu nagrody bank poinformuje Cię poprzez wiadomość w bankowości Citibank Online. Wiadomość otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki, tzn. jeżeli spełnisz warunki w październiku, to informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 30 listopada 2019.

Nagroda zostanie przekazana w formie karty podarunkowej, która bank wyśle co Ciebie pocztą, na adres korespondencyjny wskazany we wniosku.

Kartę podarunkową otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Karta będzie ważna minimum 6 miesięcy, co ważne może być wykorzystana wielokrotnie tzn., że nie musisz od razu wydawać całej kwoty tylko np. możesz zrobić kilka mniejszych zakupów.

Jeżeli warunki spełnisz w październiku to nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 grudnia 2019roku.

Podsumowanie

Wartość nagrody jest naprawdę bardzo kusząca a warunki banalnie proste. Co ważne zakupy w Leroy Merlin to ogromny wybór produktów i każdy znajdzie coś dla siebie. Nie warto odkładać udziału na później bo jak już pisałam, im wcześniej spełnisz warunki tym szybciej zgarniesz swoja premię. Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *