Konta Bankowe

Załóż konto “Otwarte na Ciebie” wraz z kartą i odbierz 251 zł w gotówce

Tym razem do zgarnięcia jest 251 zł w gotówce od banku BNP Paribas. Wystarczy założyć konto Otwarte na Ciebie z kartą, zapewnić wpływy na konto i płacić kartą wydaną do rachunku.

UWAGA! Liczba wniosków jest ograniczona i tylko pierwsze 3000 kont może otrzymać premię. Wnioski możesz składać do 30 września 2019, o ile nie zostanie wyczerpany limit. Jak ta strona przestanie działać to znaczy, że limit się wyczerpał.Warto się pospieszyć, ponieważ premia jest spora a warunki banalnie proste.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeżeli korzystałeś już z konta z banku BNP Parbas, to możesz wziąć udział jeśli:

 • masz ukończone 18 lat;
 • posiadasz dowód osobisty jako dokument tożsamości;
 • na dzień składania wniosku nie posiadasz umowy ramowej (umowy rachunku, karty do konta oraz bankowości elektronicznej) w Banku;
 • w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem rachunku w Banku BNP Paribas oraz Raiffaisen.

Jak widać bank mocno skrócił karencję. Co oznacza, że każdy kto np. przed 30 listopada 2018 nie posiadał konta w banku może wziąć udział w promocji już dzisiaj.

Opłaty – czyli ile kosztuje konto?

Podobnie jak w poprzedniej promocji bank nie narzuca nam konkretnej karty do rachunku. Sam możesz wybrać, która będzie najlepsza dla Ciebie. Podczas składania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie masz do wyboru:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj;
 • Karta Otwarta na Świat;
 • Karta Otwarta na eŚwiat.

Którą wybrać? Oczywiście taką, za którą nic nie zapłacisz. Ja proponuję Kartę Otwartą na Dzisiaj, ponieważ jest najtańsza, a w łatwy sposób unikniesz opłaty.

Dodatkowo Konto Otwarte na Ciebie jest super mobilne. Korzystając z aplikacji do konta możesz dokonywać płatności BLIK lub telefonem. To tak na wszelki wypadek jak zapomnisz portfela. Sprawdźmy zatem ile dokładnie kosztuje konto z Karta Otwartą na Dzisiaj:

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Osoby przed ukończeniem 26 roku bezwarunkowo nie płacą za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Instrukcja krok po korku

Jeżeli spełniasz powyższe warunki i już wiesz, że możesz wziąć udział w promocji to sprawdź co dokładnie musisz zrobić aby odebrać bonus. Premia podzielona jest na dwa etapy, w pierwszym zgarniasz 100 zł a w drugim 151 zł. Sprawdźmy szczegóły!

1# KROK – zarejestruj się w promocji i podpisz umowę o konto Otwarte na Ciebie z kartą i bankowością elektroniczną

Najpóźniej do 30 września 2019 (a najlepiej jak najszybciej – pamiętaj o limicie 3 000 nagród) zarejestruj się w promocji na specjalnej stronie banku i złóż wniosek o konto.

Podczas rejestracji wypełnij formularz swoimi danymi i zaznacz zgody i oświadczenia:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem;
 • zgodę na przetwarzanie oraz przekazanie danych przez organizatora;
 • upoważnienie banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po uzupełnieniu danych, zaznaczeniu zgód i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się” zostanie wysłana do Ciebie wiadomość e-mail. W wiadomości otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału oraz link, za pomocą którego złożysz wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek możesz złożyć najpóźniej do 30 września 2019. Pamiętaj im wcześniej, tym lepiej.

Uwaga! Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem udziału, pamiętaj aby sprawdzić folder spam.

Umowę podpiszesz za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie banku AUTENTI. Login do konta znajdziesz w umowie oraz na mailu po podpisaniu umowy. Umowę musisz podpisać do 7 października 2019.

Bank wyśle do Ciebie kartę do konta. Przesyłkę przywiezie Ci kurier. Pamiętaj o dowodzie osobistym, kurier musi potwierdzić Twoją tożsamość.

2# KROK – zleć 2 przelewy i odbierz 100 zł

Aby zgarnąć 100 zł nie musisz się głowić nad tym “jak ja to ogarnę?” ponieważ warunki do odebrania pierwszej części nagrody są naprawdę bardzo proste.

W październiku 2019 wykonaj dwa dowolne przelewy z Konta Otwartego na Ciebie. Ważne aby przelewy zlecić z bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. Najlepiej zleć przelewy na swoje konto w innym banku. Pamiętaj też aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Przelewy muszą być zaksięgowane i rozliczone w październiku.

 

Płatności wyłączone z promocji:
– BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

3# KROK – zasil konto, płac kartą i odbierz 151 zł

Aby odebrać pozostałą część nagrody w każdym z miesięcy listopad i grudzień musisz wykonać łącznie poniższe warunki:

 • płać kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł, płatności możesz dokonać w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych oraz płacąc za zakupy przez internet;
 • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie 1 000 zł, najlepiej przelej pieniądze ze swojego konta w innym banku. Do wpływu nie zaliczą się przelewy z innych Twoich kont z BNP, rachunków BGŻ Optima oraz nie liczą się wpłaty gotówkowe, wpływy z kredytów i pożyczek.

4# KROK – uzupełnij numer rachunku w celu otrzymania nagrody

To by było na tyle! 

Kiedy i jak zostanie przekazana nagroda?

Jak wcześniej już wspomniałam nagroda podzielona jest na dwa etapy, a uzyskanie nagrody II jest zależne od otrzymania I.

I nagroda: o przyznaniu nagrody organizator powiadomi Cię za pomocą wiadomości e-mail do 21 listopada 2019. Pieniądze zostaną przelane na twoje konto do końca listopada.

II nagroda: wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody również będzie przekazana drogą mailową. informacje otrzymasz do 20 stycznia 2020. Przelew otrzymasz najpóźniej do końca stycznia.

Podsumowanie

Jak widzisz warunki są bardzo proste, o czym już niejednokrotnie wspominałam. Uważam, że warto wziąć udział w promocji aby zgarnąć 251 zł. To już są konkretne pieniądze, które na pewno się przydadzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *