Karty Płatnicze

Zgarnij nawet 400 zł na zakupy do H&M, Allegro, RTV Euro AGD lub Empiku w zamian za przetestowanie karty kredytowej BNP Paribas

Właśnie wystartowała najnowsza promocja karty kredytowej BNP Paribas. Tym razem w zamian za przetestowanie karty otrzymasz nawet 400 zł na zakupy w Empiku, H&M, RTV Euro AGD lub na Allegro. Przyznaj, że 400 zł to już konkretna suma. 

Promocja jest naprawdę niezła, więc nic dziwnego, że bank wprowadził limity – przygotowane jest jedynie 2000 kart, a zarejestrować się możesz najpóźniej do 30 września 2019 roku. Jeśli strona promocji wciąż działa – masz szczęście, zdążyłeś. Nie zwlekaj więc i zarejestruj się od razu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Tym razem bank przygotował promocję zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku. Jedynie osoby, które już posiadają, lub w ciągu ostatnich 18 miesięcy posiadały kartę kredytową w BNP Paribas nie mogą uczestniczyć.

Jeśli więc masz konto osobiste, lokatę lub rachunek oszczędnościowy w BNP Paribas – możesz śmiało zgarnąć dodatkowe 400 zł w tej promocji.

Jak już wspomniałam wcześniej, warunki promocji przedstawione przez bank są wyjątkowo banalne. Wystarczy, że w okresie trwania promocji otworzysz kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold i przez 4 kolejne miesiące będziesz używać jej do płacenia za zakupy.

Jeśli więc spełniasz kryteria promocji i jeszcze nie miałeś okazji sprawdzić, jak działa karta kredytowa Mastercard Standard, to najwyższy czas! Nie sprawi Ci to żadnych kłopotów, w końcu zakupy robisz prawie codziennie. A jeśli dodatkowo możesz dostać 400 zł do wydania na co chcesz w Empiku, H&M, RTV Euro AGD lub Allegro, to na co czekać?

Karta Mastercard Standard – ile tak naprawdę kosztuje?

Jak sam widzisz – wszystko jest dla ludzi i nie ma się czego bać. To tylko kawałek plastiku, który może znacząco ułatwić Ci życie. A dodatkowo przynieść gwarantowany bonus. Tym bardziej, że dokładnie prześwietliliśmy wszystkie opłaty związane z kartą Mastercard Standard i mam dobrą wiadomość – warunki korzystania z karty są naprawdę dobre!

  • 0 zł – wydanie karty kredytowej Mastercard Standard;
  • 0 zł – dostarczenie karty za pośrednictwem Poczty Polskiej (możesz poprosić o przesyłkę kurierską, jednak jest to dodatkowo płatne – 35 zł);
  • 0 zł – opłata za płatności kartą w klepach stacjonarnych i w Internecie;
  • 0 zł – zmiana dnia rozliczenia;
  • 0 zł – miesięczna opłata za korzystanie z karty (pod warunkiem wykonania w miesiącu poprzedzającym transakcji na min. 1000 zł, w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9 zł);
  • 4,9%, min. 10 zł – opłata za przelew z rachunku karty;
  • 4,9%, min. 10 zł – opłata za wypłatę pieniędzy z bankomatów w kraju;
  • max. 56 dni (26 dni od dnia wystawienia wyciągu) – spłata karty w tym okresie GWARANTUJE, że nie ma naliczanych żadnych odsetek, spłata karty w terminie jest wymagana przez regulamin promocji;
  • RRSO – 14,29% – naliczane tylko wtedy gdy nieterminowo spłacimy kartę, czyli zlekceważymy okres bezodsetkowy;
  • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia.

UWAGA!!! Warunkiem promocji jest utrzymanie karty minimum do 30 kwietnia 2020 roku. Jeśli nie chcesz, aby bank naliczył 9 zł miesięcznie opłaty za kartę, musisz co miesiąc dokonać nią płatności na min. 1000 zł miesięcznie.

Nie chcę zapłacić za kartę ani grosza – jak to zrobić?

I bardzo słusznie, w końcu chodzi o to, żeby zarabiać na bankach, a nie tracić, prawda? Co więc zrobić, żeby karta była zupełnie gratis?

  • podczas rozmowy z konsultantem poproś o wysyłkę Pocztą Polską;
  • używaj karty zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli płać za zakupy, ale unikaj wypłat z bankomatów oraz przelewania pieniędzy z rachunku karty na inne konto;
  • wykonuj transakcje na kwotę min. 1000 zł miesięcznie;
  • pilnuj okresu bezodsetkowego. Po otrzymaniu wyciągu masz AŻ 26 dni na spłatę całości zadłużenia. To prawie miesiąc!
  • Nie wypowiadaj umowy o kartę przed 30 kwietnia 2020 roku. Po tym czasie możesz zrezygnować bezpłatnie.
  • Jeśli będziesz spłacał kartę w okresie bezodsetkowym, nie będą naliczane żadne odsetki i nie musisz się martwić oprocentowaniem RRSO 14,29%. Dotyczy ono tylko osób, które wykorzystają cały limit i nie są w stanie spłacić go w okresie bezodsetkowym.

Odbieram 400 zł bonusu na zakupy – instrukcja krok po kroku

Krok 1. Zarejestruj się w promocji i podpisz umowę o kartę kredytową

Najpóźniej do 30 września 2019 roku zarejestruj się na stronie promocyjnej. Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych osobowych, imienia, nazwiska oraz adresu e-mail oraz numeru telefonu.

W ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie pracownik banku aby potwierdzić Twoje dane. Podczas rozmowy powiedz, że chcesz kartę Mastercard Standard (jest najkorzystniejsza) i czekaj na kuriera. Podpisz umowę podczas wizyty kuriera, najpóźniej do 30 września 2019 roku.

Krok 2. Zarejestruj się w programie mamBonus

Jak tylko otrzymasz kartę, zarejestruj się w programie mamBonus. Zapamiętaj lub zapisz sobie dane logowania, ponieważ to właśnie tutaj odbierzesz swoje vouchery.

Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie identyfikatora klienta (numer
nadawany przez Bank) oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL. Identyfikator znajduje się na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta Centrum Telefonicznego Banku.

W programie mamBonus za każdą płatność kartą zbierasz punkty, które możesz wymieniać na nagrody. Dodatkowo to właśnie w programie mamBonus odbierzesz swoją gwarantowaną premię 400 zł na zakupy.

Krok 3. Płać swoją nową kartą za codzienne zakupy

Przez 4 kolejne miesiącepaździernik, listopad, grudzień, styczeń (w każdym miesiącu) wykonuj nią płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, internecie, pubach, restauracjach, stacjach benzynowych. Może to być jedna większa płatność lub wiele mniejszych.

Nie zostawiaj zakupów na ostatnią chwilę, gdyż płatność musi zostać zaksięgowana w konkretnym miesiącu – a to czasem trwa nawet kilka dni.

Zaliczone do promocji będą również wypłaty z bankomatów lub przelewy z karty, jednak pamiętaj, że są one obciążone prowizją min. 10 zł. Lepiej więc zrobić zakupy w sklepie lub Internecie.

To wszystko. Czas na zakupy!

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (czyli zrobisz zakupy na min. 1000 zł) otrzymasz jeden voucher na kwotę 100 zł. To świetne rozwiązanie! Po pierwsze, nie musisz czekać aż 4 miesięcy na całą nagrodę i możesz skorzystać ze swojego bonu od razu, po drugie, nawet jeśli w którymś miesiącu nie spełnisz warunków promocji, nie tracisz całego bonusu!

Bank udostępni Ci voucher na kwotę 100 zł w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, w którym wydasz 1000 zł na zakupy kartą Mastercard. Voucher będzie udostępniony poprzez program mamBonus i będzie na Ciebie czekał przez 2 miesiące od momentu wydania.

Podsumowanie

Promocje BNP Paribas cieszą się niesłabnącą popularnością. Nasi czytelnicy zgarniają premie gotówkowe i bony na zakupy. To kolejna ciekawa propozycja, zdecydowanie warta rozważenia.

Tym bardziej, że bank likwiduje opłatę za korzystanie z karty, więc można ją testować całkiem za darmo, a dodatkowo zgarnąć 400 zł na zakupy. A jeśli okaże się, że to nie jest produkt dla Ciebie – możesz z niej bezpłatnie zrezygnować po 30 kwietnia 2020 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *