Konta Bankowe

Za przetestowanie Konta Przekorzystnego Bank Pekao S.A. rozdaje 200 zł

 Bank oferuje świetne konto, a dodatkowo aż 200 zł w gotówce za spełnienie naprawdę bardzo łatwych warunków. Jeśli więc szukasz nowego konta dla siebie, albo po prostu chcesz zgarnąć łatwe 200 zł na drobne wydatki, zarejestruj się od razu.

Promocja potrwa tylko do 31 sierpnia 2019 roku do godz. 23:59. Jednak warto się pospieszyć, ponieważ bank wprowadził limit. Kiedy wyczerpie się pula kont promocyjnych, ta strona przestanie działać, a Ty stracisz swoją szansę na 200 zł gwarantowanej premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2019 roku nie posiadałeś ani nie współposiadałeś żadnego konta osobistego w banku Pekao SA, to masz szczęście, możesz już zacząć planować, na co przeznaczysz 200 zł premii.

Jeśli posiadasz kredyt, lokatę lub kartę kredytową w Banku Pekao – również możesz wziąć udział w promocji.

Wystarczy, że otworzysz Konto Przekorzystne wraz z Kartą Rewolucyjną lub aplikacją PeoPay i wykonasz dwie proste czynności – i to wszystko. Całe 200 zł ląduje w Twojej kieszeni. To co? Nie ma na co czekać, bo limit może wyczerpać się w każdym momencie. Sprawdźmy, czy warto się w ogóle zainteresować Kontem Przekorzystnym.

Czy warto zawracać sobie głowę za “marne 200 zł”?

Takie pytanie pojawia się bardzo często. Bo przecież tyle zachodu, a to tylko głupie 200 zł. Na pewno?

Pomyśl, ile normalnie musisz pracować, żeby zarobić 200 zł na rękę? Biorąc pod uwagę, że średnie wynagrodzenie to 5060 zł brutto, musiałbyś pracować 7,5 godziny, żeby zarobić 200 zł na rękę.

Bank oferuje Ci średnią dniówkę za wykonanie czynności, które zajmą Ci raptem w sumie może 1 godzinę. Nie jest źle, prawda? Tym bardziej, że całe “zawracanie głowy” to tak naprawdę otwarcie rachunku, zapewnienie wpływu i wykonanie kilku transakcji.

Mamy czytelników, którzy biorąc udział w różnych promocjach bankowych w ciągu 3 lat “dorobili sobie” nawet 21 tys zł. Całkiem nieźle jak na zaskórniaki z samych promocji, prawda? Zamiast więc narzekać i szukać powodu, dla których 200 zł premii to “marne grosze nie warte zachodu”, lepiej zarejestruj się w promocji i zacznij zarabiać na bankach, zamiast im płacić!

Ile zapłacę za konto i kartę?

Jeżeli co miesiąc, na Twoje konto wpłynie co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej jednej płatności kartą na dowolną kwotę, to za konto zapłacisz:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 6 zł;
 • 0 zł za obsługę karty – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 3 zł;
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 2% od kwoty wypłaty i minimum 5 zł;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku;
 • 0,99 zł za wypłaty za pośrednictwem Cashback;
 • 0 zł za przelewy Elixir zlecane przez bankowość internetową oraz przez aplikację;
 • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcje, aby uniknąć opłaty możesz potwierdzać transakcję za pomocą aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za przewalutowanie transakcji;
 • 0 zł – za wypłaty gotówki zagranicą.

Dobra informacja dla osób poniżej 26 lat. Dla Was konto jest bezwarunkowo bezpłatne do czasu kiedy nie ukończycie 26 lat. Bezwarunkowo nie zapłacicie zarówno za konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zgarniam gwarantowane 200 zł premii – Instrukcja w 2 prostych krokach

Krok @1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Przekorzystne

Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku, do godz. 23:59 (ale najlepiej jak najwcześniej – limit) wejdź na specjalną stronę promocyjną i załóż Konto Przekorzystne. Do konta wybierz kartę Mastercard Debit FX – to jest właśnie karta rewolucyjna, która pozwoli Ci swobodnie robić zakupy zagranicą bez kosztów przewalutowania.

Krok 1. za nami. Wcale nie było trudno, prawda? Czas na krok 2. i ostatni:

Krok @2. Przetestuj nowe Konto Przekorzystne

We wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu (W KAŻDYM MIESIĄCU):

 • zapewnij wpływ na swoje konto w kwocie min. 500 zł. Nie mogą to być wpłaty gotówki, wypłaty pożyczek oraz przelewy z konta osobistego w Pekao S.A.;

ORAZ

 • wykonaj min. 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay na dowolną kwotę. Wystarczy, że kupisz butelkę wody – i już, warunek spełniony.

Kiedy otrzymam swoją gwarantowaną premię 200 zł?

Bank wypłaci Ci premię w dwóch częściach:

 • 100 zł – za założenie konta oraz spełnienie warunków we wrześniu – max. do 15 października 2019 roku;
 • 100 zł – za spełnienie warunku w kolejnych miesiącach – max do 15 stycznia 2020 roku.

Podsumowanie

To naprawdę mega łatwa i ciekawa promocja. Wystarczy spełnić naprawdę proste warunki, a dostajesz darmowe konto oraz dodatkowo 200 zł premii w gotówce. Jeśli nie byłeś klientem Pekao, warto spróbować i samemu ocenić ten bank, zwłaszcza, że przy okazji można coś zarobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *