Konta Bankowe

Zgarnij 300 zł za przetestowanie konta Otwartego na Ciebie od BNP Paribas

Do zgarnięcia aż 300 zł w gotówce za założenie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, oraz spełnienie kilku mega prostych warunków.

Uwaga! Jeżeli chcesz zgarnąć kilka stówek to musisz się spieszyć. Bank przygotował nagrody dla pierwszych 2 500 osób. Na złożenie wniosku masz czas do wyczerpania puli nagród jednak nie dłużej niż do 25 sierpnia 2019.

Kto może wziąć udział i odebrać premię?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeżeli korzystałeś już z konta z banku BNP Parbas, to możesz wziąć udział jeśli:

 • masz ukończone 18 lat;
 • posiadasz dowód osobisty jako dokument tożsamości;
 • na dzień składania wniosku nie posiadasz umowy ramowej w Banku;
 • w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem rachunku w Banku BNP Paribas oraz Raiffaisen.

Jak widać bank mocno skrócił karencje. Co oznacza, że każdy kto np. przed 31 października 2018 nie posiadał konta w banku może wziąć udział w promocji już dzisiaj.

Ile kosztuje konto? Opłaty i prowizje

Konto Otwarte na Ciebie jest w pełni mobilnym kontem. Dodatkowym argumentem zachęcającym do jego założenia są funkcje, z których możesz korzystać np. blik, płacenie telefonem, prosta i czytelna aplikacja mobilna, w razie potrzeby spora ilość placówek banku, gdzie możesz załatwić wszystkie sprawy. Sprawdź ile dokładnie kosztuje konto.

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Osoby przed ukończeniem 26 roku bezwarunkowo nie płacą za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Zgarniam 300 zł! Czyli kilka kroków do zdobycia nagrody

A teraz najważniejsza część – warunki promocji, które przybliżą Cię do zgarnięcia dodatkowej gotówki. Nagroda podzielona jest na dwie równe części po 150 zł. Zobaczmy co trzeba zrobić.

#1 Krok – zarejestruj się w promocji i podpisz umowę o konto z Kartą Otwartą na Dzisiaj oraz bankowością elektroniczną

Najpóźniej do 25 sierpnia 2019 (najlepiej jak najszybciej ze względu na limit 2 500 nagród) zarejestruj się w promocji na specjalnej stronie banku i złóż wniosek o konto.

Podczas rejestracji wypełnij formularz swoimi danymi i zaznacz zgody i oświadczenia:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem;
 • zgodę na przetwarzanie oraz przekazanie danych przez organizatora;
 • upoważnienie banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po uzupełnieniu danych, zaznaczeniu zgód i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się” zostanie wysłana do Ciebie wiadomość e-mail. W wiadomości otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału oraz link, za pomocą którego złożysz wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek możesz złożyć najpóźniej do 25 sierpnia 2019. Pamiętaj im wcześniej, tym lepiej.

Uwaga! Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem udziału, pamiętaj aby sprawdzić folder spam.

Po wypełnieniu wniosku, bank wyśle do Ciebie umowę wraz z kartą i dostępami do bankowości. Przesyłkę przywiezie Ci kurier, musisz ją otworzyć i podpisać w jego obecności. Pamiętaj o dowodzie osobistym, kurier musi potwierdzić Twoją tożsamość. Umowę musisz podpisać do 31 sierpnia 2019.

 

#2 Krok – spełnij warunki i zgarnij pierwsze 150 zł

Jak wcześniej wspomniałam nagroda jest podzielona na dwie części. Aby zgarnąć pierwsze 150 zł do 30 września 2019 spełnij łącznie dwa warunki:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 300 zł – możesz zwyczajnie płacić za zakupy, jedzenie w restauracji, bilety do komunikacji miejskiej i wiele innych;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę 1 000 zł – możesz po prostu przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Uwaga! Transakcje oraz wpływy na konto muszą zostać zaksięgowane do 30 września 2019. Oznacza to, że najlepiej jest wykonać płatności na początku miesiąca. Będziesz miał pewność, że zostaną rozliczone i zaksięgowane.

WAŻNE! Wpływ na konto nie może pochodzić z rachunków BGŻ Optima oraz nie liczą się wpłaty gotówkowe.

 

#3 Krok – korzystaj aktywnie z konta w kolejnych miesiącach

Spełniłeś już warunki z kroku 2? Świetnie! czas na drugą część nagrody. Tak niewiele zostały do zebrania całej premii.

Aby otrzymać dodatkowe 150 zł wystarczy powtórzyć czynności z kroku 2 w miesiącach październik i listopad. Aby nie było wątpliwości, żeby zgarnąć pozostałą część nagrody ponownie:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 300 zł – możesz zwyczajnie płacić za zakupy, jedzenie w restauracji, bilety do komunikacji miejskiej i wiele innych;
 • zapewnij wpływy na łączną kwotę 1 000 zł – możesz po prostu przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

Czynności te wykonaj od 1 do 31 października 2019 oraz od 1 do 30 listopada 2019. Pamiętaj o tym, że muszą zostać zaksięgowane i nie mogą być to transakcje odrzucone oraz anulowane.

#4 Krok – uzupełnij dane i podaj numer rachunku do przekazania nagrody

O przyznaniu nagród organizator poinformuje Cię mailowo. Dostaniesz dwie nagrody co oznacza, że otrzymasz również dwie wiadomości. W pierwszej otrzymasz link z unikalnym kodem. Dane te posłużą Ci do zalogowania się na specjalnej stronie organizatora. Kliknij w link z maila, zaloguj się za pomocą kodu i do 27 października 2019 uzupełnij numer konta, które założyłeś w BNP. Na to konto zostanie przekazana nagroda.

Kiedy otrzymam swoją premię?

Wszystkie warunki spełnione? Nie pozostaje nic innego jak oczekiwanie na przelew. Kiedy więc kasa będzie na koncie?

Zgodnie z założeniami, premia wypłacana jest w dwóch etapach. Za spełnienie poszczególnych kroków dostaniesz:

 • krok 2 – informacje o przyznaniu nagrody 150 zł otrzymasz do 21 października 2019, a nagrodę otrzymasz najpóźniej 31 października 2019;
 • krok 3 – informacje o przyznaniu drugiej części czyli 150 zł dostaniesz do 20 grudnia 2019, a nagrodę otrzymasz najpóźniej 31 grudnia 2019.

Podsumowanie

Promocja jest bardzo kusząca, ponieważ do zgarnięcia jest na prawdę duża premia. Kwota 300 zł to już na prawdę “coś”.

Warunki promocji nie są skomplikowane. Wystarczy 3 razy zasilić konto i płacić za codziennie zakupy kartą. A to przecież każdy z nas robi.

Radze się spieszyć, ponieważ promocja jest mocno limitowana. Nie trać czasu i zabieraj się za składanie wniosku. Powodzenia i miłego wydawania zarobionej kasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *