Konta Bankowe

150 zł premii w gotówce za założenie i przetestowanie Konta Jakże Osobistego od Banku Alior Bank

Alior Bank proponuje  150 zł w gotówce za założenie i przetestowanie Konta Jakże Osobistego. 

Promocja właśnie wystartowała i potrwa tylko do 31 sierpnia 2019 roku. Jednak nie ma na co czekać. Czasu jest niewiele, fajna premia czeka, a jak nie zarejestrujesz się od razu, to potem zapomnisz i premia przepadnie. A 150 zł to już jest coś – na drobne wydatki lub zaskórniaki.

Kto może liczyć na 150 zł premii?

Nowa promocja organizowana przez Alior Bank przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeśli nie posiadałeś konta osobistego, walutowego lub Karty Kibica w tym banku w okresie ostatniego roku (po 31 lipca 2018 roku), to możesz śmiało ubiegać się o gwarantowane 150 zł premii w gotówce.

Jeśli jesteś posiadaczem konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku lub konta w T-Mobile Usługi Bankowe – mam dla Ciebie świetną wiadomość. Wejdź na stronę rejestracyjną i zgłoś swój udział – nie jesteś wykluczony z promocji.

Konto Jakże Osobiste

Po dokładnym przestudiowaniu Tabeli Opłat i Prowizji okazuje się, że Konto Jakże Osobiste to naprawdę korzystne. To konto zarówno dla osób, które szukają nowego rachunku na dłużej, jak i dla tych, którzy po prostu chcą wziąć udział w promocji. A jak to dokładnie wygląda?

Dla osób poniżej 26. roku życia konto jest bezwarunkowo darmowe.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (pod warunkiem zapewnienia miesięcznych wpływów min. 1500 zł, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł);
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł/5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w Oddziałach;
 • 0 zł – za zwykłe przelewy internetowe;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Aby konto było zupełnie darmowe, powinieneś zapewnić miesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł oraz wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

Co ciekawe, do Konta Jakże Osobistego możesz wybrać pakiet korzyści, czyli usługi dodatkowe. Możesz bezpłatnie wybrać dwie korzyści, a każda dodatkowa kosztuje 3,50 zł. Wybierasz te, które są Ci potrzebne w danym momencie:

Zgarniam gwarantowany bonus 150 zł – instrukcja krok po kroku

Krok #1. Zarejestruj się w promocji

Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku wejdź na tę specjalną stronę promocyjną i podaj swój adres email oraz wymyśl hasło. Otrzymasz mail aktywacyjny, w którym znajdziesz link. Dzięki niemu potwierdzisz swój udział w promocji oraz wypełnisz formularz otwarcia Konta Jakże Osobistego.

Zostaniesz przeniesiony na stronę banku:

Jeśli zdecydujesz się wypełnić formularz konkursowy, możesz dodatkowo zgarnąć smartfona iPhone XS Max lub bon do Biedronki na kwotę 150 zł.

Pamiętaj, aby umowę o prowadzenie Konta Jakże Osobistego oraz kartę debetową do konta podpisać najpóźniej do 30 września 2019 roku.

Krok #2. Przetestuj swoje nowe konto

Maksymalnie w czasie 60 dni od dnia otwarcia konta (ale najpóźniej do 30 listopada 2019 roku) wykonaj następujące czynności:

 • zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną Alior Banku na swoim smartfonie lub tablecie;
 • wybierz min. 1 korzyść do konta, z której będziesz korzystał. Tutaj znajdziesz instrukcję, jak to zrobić:
 • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, mogą być mniejsze wpłaty. Bank nie definiuje jakie dokładnie mają być to wpływy, więc możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, wpłacić gotówkę, wpłacić we wpłatomacie. Ważne jest, żeby bank do 30 listopada 2019 roku zaksięgował wpływ na konto na min. 1000 zł.
 • wykonaj min. 3 płatności kartą płatniczą. Możesz zapłacić w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych lub Internecie. Nie ma limitów kwotowych, więc tak naprawdę możesz przez trzy dni z rzędu kupić jedną bułkę i zapłacić za nią kartą. Warunek spełniony.

I to wszystko. Aby nic Ci nie umknęło, jeszcze raz wszystkie kroki po kolei:

Kiedy otrzymam swoje gwarantowane 150 zł?

Najpóźniej do 12 grudnia 2019 roku otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu Ci nagrody. Premia zostanie przekazana na Twoje nowe konto najpóźniej do 26 grudnia 2019 roku. Czyli w sam raz na Gwiazdkę!

Podsumowanie

To ciekawa i z pewnością warta uwagi promocja. Premia jest wyjątkowo prosta do zgarnięcia, a dodatkowo warunki są bardzo czytelne i nie pozostawiają nawet cienia wątpliwości. Jedynym minusem jest opłata za konto (10 zł) w razie, jeśli nie zapewnisz min. 1500 zł wpływów. Jednak i to da się obejść – wystarczy, że zrobisz przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelejesz pieniądze dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *