Karty Płatnicze

Za polecenie karty kredytowej Citibanku – Ty zgarniesz 100 zł, a osoba polecona głośnik JBL FLIP4

Jeżeli masz już kartę kredytową w Citibanku i wiesz jak wygodnie się z niej korzysta, to poleć ją znajomemu do 30 września 2019 i zgarnij swój bonus 100 zł a Twój znajomy otrzyma głośnik JBL FLIP 4. Wystarczy, że założy kartę i spełni mega proste warunki.

Jak w takim razie przekonać swojego znajomego do założenia karty kredytowej aby zgarnąć dodatkową gotówkę? Są dwa mocne argumenty, które Ci pomogą: najlepsza karta kredytowa na rynku oraz super gadżet.

 

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Jak sama nazwa wskazuje “program poleceń” więc musi być ktoś, kto może polecić czyli osoba POLECAJĄCA jak i osoba POLECONA, która z polecenia może skorzystać.

POLECAJĄCYM, możesz zostać jeżeli aktualnie jesteś klientem banku i posiadasz kartę kredytową. Jeżeli założyłeś wcześniej kartę z promocją to nic nie szkodzi, możesz wziąć udział również w programie poleceń.

POLECONYM, mogą zostać nowi oraz powracający klienci banku, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2016 roku. Dodatkowo aby dostać kartę kredytową:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto miesięcznie (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Ostateczną decyzję o przyznaniu karty kredytowej podejmie bank.

Zobaczmy jeszcze ile kosztuje karta i czemu warto ją mieć

Tak, na pewno pojawią się wątpliwości, że karta jest droga, że problem… itd. Pamiętaj, że o Ty decydujesz jak z niej korzystasz. Płać nią tak samo jak robisz to kartą do swojego konta. Spłacaj ją w ciągu 26 dni od wygenerowania wyciągu. W ten sposób nie zapłacisz za jej korzystanie nawet złotówki!

Karta Simplicity, którą proponuje jest najlepszą i najtańsza kartą na rynku. W sumie to DARMOWA karta! Sam zobacz:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Wskazówki, jak uniknąć wszelkich opłat

W Citibanku nie ma żadnych ukrytych opłat wszystko mamy w regulaminach i Tabelach Opłat. By uniknąć prowizji, lepiej przeczytaj dokładnie poniższe podpunkty:

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatów;
 • nie wykonuj przelewów z karty;
 • zrezygnuj z naklejki zbliżeniowej;
 • zrezygnuj z usługi Citi Phone;
 • pilnuj limitu na karcie i dokonuj spłaty przed upłynięciem 26 dni od daty wygenerowania wyciągu;
 • nie wykonu transakcji szczególnych.

Jak polecać? Instrukcja krok po kroku

W programie poleceń liczy się praca zespołowa. Tutaj obie strony muszą sobie wzajemnie pomóc, aby każdy dostał nagrodę. W tej promocji kultowe jest to, że każdy zdobywa atrakcyjny bonus. Co oznacza, że każdy jest zmotywowany do działania.

Jak zgarnąć 100 zł? Czyli co musi zrobić POLECAJĄCY?

Aby zgarnąć stówkę od Citibanku, musisz skutecznie polecić kartę swojemu znajomemu. Jak to zrobić?

#1 KROK – najpóźniej do 30 września 2019 wypełnij formularz na specjalnej stronie banku. Uzupełnij swoje dane oraz imię i nazwisko z numerem telefonu Twojego znajomego, któremu chcesz polecić kartę.

#2 KROK – nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu wypełnienia formularza z poleceniem, zarejestruj się do Programu Priceless Specials. Jeżeli rejestrowałeś się już wcześniej w programie to nie musisz tego robić po raz drugi.

#3 KROK – przypilnuj znajomego (POLECONEGO) aby złożył wniosek o kartę (w tej sprawie zadzwoni do niego konsultant), podpisał umowę i aktywował kartę. Musisz pamiętać też o tym aby znajomy podczas składania wniosku wyraził zgodę na ujawnienie Ci tajemnicy bankowej w celu otrzymania nagrody. Po prostu musisz zostać powiadomiony przez bank o tym, że spełnił on warunki promocji.

Jak odebrać głośnik JBL? Zadania dla POLECONEGO

Twój znajomy polecił Ci kartę Citibanku? Świetnie! Pomóż mu zgarnąć 100 zł i sam odbierz nagrodę czyli kultowy głośnik JBL FLIP 4. Na pewno przyda Ci się na imprezy w plenerze.

#1 KROK – W ciągu 14 dni od czasu wypełnienia formularza przez POLECAJĄCEGO zadzwoni do Ciebie konsultant Citibanku, w celu złożenia wniosku o kartę kredytową. Podczas rozmowy pamiętaj aby:

 • wybierać koniecznie kartę Simplicity – jej miesięczne utrzymanie będzie bezwarunkowo darmowe;
 • wyrazić zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej (aby wypłacić premię polecającemu;
 • zrezygnować z naklejki zbliżeniowej – jest płatna 5 zł;
 • poprosić konsultanta o wyłączenie wszystkich ewentualnie dodatkowo płatnych usług;
 • poproś o wysyłkę karty pocztą aby nie płacić za przesyłkę kurierską.

#2 KROK – konsultant wyśle do Ciebie kuriera z dokumentami do podpisu. W kopercie zwrotnej musisz spakować swoje dokumenty potwierdzające dochody czyli wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich 3 miesięcy. Tą kopertę od razu zabiera kurier i dostarcza do banku. Ale spokojnie, konsultant wszystko Ci wyjaśni.

#3 KROK – po otrzymaniu karty kredytowej, zaloguj się do systemu Citibank Online i aktywuj kartę. Następnie zarejestruj się do Programu Priceless Specials, zrób to najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę. Do programu zapiszesz się poprzez formularz dostępny w Citibank Online.

A jak się zalogować? Bank szczegółowo opisuje proces rejestracji jak i aktywacji karty na swojej stronie.

#4 KROK – nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj płatności swoja nową super karta na kwotę minimum 500 zł. Spełnisz warunek płacąc za zakupy, bilety do kina, jedzenie w restauracji i inne.

W jaki sposób i kiedy dostane swoją nagrodę?

Zarówno POLECAJĄCY jak i POLECONY informację o przyznaniu nagrody otrzymają poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online. Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie wszystkie wymagane warunki.A w jakiej formie? No właśnie już tłumaczę. Za spełnienie warunków, bank przekaże na Wasze konta w Programie Priceless Specials punkty, które wymienicie na nagrody. POLECAJĄCY otrzyma 6000 punktów a POLECONY 21 000 punktów.

Podsumowanie

Według mnie, ta promocja jest totalnym HITEM! Namawiając znajomego na wzięcie udziału oboje na tym skorzystacie. Możecie dostać dużą premię za naprawdę mega proste warunki. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *