Konta Bankowe

Credit Agricole płaci nawet 200 zł w gotówce za przeniesienie konta

W zamian za zarejestrowanie się i przeniesienie swojego konta osobistego do Credit Agricole i spełnienie naprawdę prostych warunków możesz otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 100 zł lub nawet 200 zł w gotówce, w zależności od wysokości wpływów na konto. To naprawdę promocja warta uwagi – zero wysiłku, a dodatkowa kasa ląduje w kieszeni.

Promocja potrwa do 31 sierpnia 2019 roku, jednak nie warto czekać aż tak długo. Im szybciej spełnisz proste warunki, tym szybciej gwarantowana premia trafi wprost do Twojej kieszeni.

Dla kogo jest nowa promocja?

Jeśli nie otrzymałeś premii za przeniesienie konta do Credit Agricole w przeszłości oraz od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadałeś konta osobistego w tym banku – to świetnie. Nowa promocja jest właśnie dla Ciebie, a dodatkowe 200 zł w łatwy sposób trafi do Twojego portfela.

Teraz wystarczy, że za pośrednictwem tej strony otworzysz konto w Credit Agricole, zlecisz przeniesienie konta z innego banku oraz zapewnisz odpowiedni wpływ na konto. Tyle wystarczy, żeby zgarnąć 200 zł ekstra.

Z promocji możesz skorzystać również w placówce banku oraz za pośrednictwem serwisu telefonicznego. Jednak po co ruszać się z domu i tracić czas na rozmowy z konsultantem, skoro można to zrobić dużo szybciej na stronie promocyjnej.

Nie chcę zamykać swojego konta – czy to mnie wyklucza?

Jeśli jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego banku – to nic na siłę. Jednak możesz masz jakiś nieużywany rachunek bankowy, którego możesz się łatwo pozbyć? Nie musisz jechać do banku – Credit Agricole załatwi za Ciebie wszystkie formalności.

Dzięki temu Ty zamkniesz rachunek, z którego nie korzystasz, założysz konto na dobrych zasadach i dodatkowo dostaniesz za to kasę! Aż żal nie skorzystać. Tym bardziej, że cała procedura jest maksymalnie uproszczona, nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zasad.

Jeśli nie spodoba Ci się konto w Credit Agricole (co jest mało prawdopodobne) – zawsze możesz zamknąć je bez żadnych konsekwencji zaraz po otrzymaniu gwarantowanego bonusu.

Ile kosztuje promocyjne konto? 

Konto dla Ciebie:

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie VIP:

Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w PLN w ramach konta wyniesie 200 000 zł:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Zgarniam 200 zł premii za przeniesienie konta – INSTRUKCJA

KROK 1. Otwórz konto osobiste w Credit Agricole

Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku wejdź na specjalną stronę promocyjną i otwórz konto osobiste w Credit Agricole. Możesz wybrać Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP.

Wypełnienie formularza zajmie Ci parę minut. Aby otworzyć konto, przygotuj dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie tego dokumentu możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

UWAGA!!

 Musisz podać dane pracodawcy podczas otwierania konta. Jednak wpływ na konto nie musi być wynagrodzeniem. 

Po weryfikacji Twojego wniosku kurier dostarczy Ci komplet dokumentów związanych z otwarciem konta, poprosi o ich podpisanie i zwróci je do banku. Po prawidłowej weryfikacji, Twoje nowe konto osobiste zostanie zweryfikowane i potrzymasz powiadomienie SMS z hasłami do pierwszego logowania.

Podczas wypełniania wniosku zaznacz koniecznie pole “Przenoszę się do Credit Agricole” i podaj numer rachunku, który bank zamknie w Twoim imieniu. To warunek konieczny promocji – bez tego premia przepadnie.

KROK 2. Upoważnij bank do przeniesienia konta

Nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto, podpisz również wniosek o przeniesienie konta. We wniosku wskaż:

 • nazwę banku w którym chcesz zamknąć rachunek;
 • pełny numer zamykanego konta;
 • dyspozycję zamknięcia rachunku;
 • jeśli chcesz, żeby bank powiadomił Twojego pracodawcę o zmianie rachunku, wpisz nazwę i adres pracodawcy.

KROK 3. Zapewnij wpływy na swoje nowe konto

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe zapewnij wpływ na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Pierwszy wpływ musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta.

Jeśli Twoje wpływy wyniosą min. 1000 zł przez 3 miesiące– otrzymasz premię w wysokości 100 zł. Jeśli jednak zapewnisz min. 3000 zł wypływów przez 3 miesiące – otrzymasz aż 200 zł w gotówce.

UWAGA!! Nie może to być przelew z Twojego rachunku w innym banku lub z rachunku, którego jesteś współwłaścicielem.

Kiedy otrzymam swój bonus?

Wysokość premii będzie zależała od tego, jakie wpływy zapewniłeś na swoje nowe konto. Jeśli wpłacałeś mniej niż 3000 zł w każdym z 3 miesięcy – otrzymasz 100 zł premii. Jeśli zapewniłeś więcej niż 3000 zł – otrzymasz 200 zł premii.

Bank przekaże bonus na Twoje konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków promocji.

Podsumowanie

Z pewnością ta oferta ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem jest możliwość zgarnięcia nawet 200 zł w gotówce, minusem jest to, że wpływy na konto nie mogą pochodzić z Twojego konta w innym banku – trzeba trochę bardziej pokombinować. Z drugiej strony – możesz po prostu wpłacić gotówkę. To rozwiązuje problem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *