Karty Płatnicze

Odbierz 350 zł na zakupy w perfumeriach Douglas za przetestowanie darmowej karty Simplicity

W najnowsze promocji Citi Handlowy możesz odebrać aż 350 zł na zakupy w Douglasie. To w sam raz na markowe, dobre perfumy czy inny kosmetyk. Nie jesteś fanem takich akcesoriów? A może ktoś z Twoich najbliższych ucieszyłby się z takiego upominku, który Ciebie nic nie będzie kosztował?

Promocja trwa jednie do 30 września 2019 roku, więc nie zwlekaj, wejdź na stronę rejestracyjną, przetestuj kartę i biegnij na zakupy do Douglasa.

Dla kogo jest nowa promocja karty Simplicity?

Promocja przeznaczona jest dla nowych oraz powracających klientów Citibanku, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citibanku karty kredytowej.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat;
 • zarabiać min. 1200 zł netto miesięcznie (wynagrodzenie, emerytura, renta);
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące.

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł miesięcznie.

Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć bon do Douglasa na kwotę 350 zł!

Najlepsze jest to, że nie musisz brać udziału w żadnej loterii ani losowaniu. Bonus jest gwarantowany. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie promocji, wypełnisz formularz, porozmawiasz z konsultantem banku i będziesz aktywnie korzystać ze swojej nowej karty. Mało tego, warunki są tak proste, że nawet ich nie poczujesz. Ani się obejrzysz i bon na zakupy w Douglasie na 350 zł będzie Twój!

Karta kredytowa – czy to bezpieczne?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Pokutuje opinia, zgodnie z która używanie karty kredytowej zawsze musi prowadzić do spirali długów, a po każdorazowym użyciu takiej karty, nazajutrz obudzi Cię komornik. Czy powinieneś wierzyć w te plotki?

Niekoniecznie. Z kartą kredytową jest jak ze wszystkim w życiu. Jeździsz autem – normalnie jest to środek lokomocji, który służy do przemieszczania się. Jednak nieodpowiedzialny kierowca może zrobić z tego potężną broń i skrzywdzić lub nawet zabić siebie i innych. Czy to znaczy, że powinieneś trzymać się z daleka od samochodów?

Raczej trudno to sobie wyobrazić  Musiałbyś nie wychodzić w ogóle z domu. (W końcu idąc chodnikiem również możesz stać się ofiarą nieodpowiedzialnego kierowcy).

Podobnie jest z kartą kredytową. Sama w sobie jest kawałkiem plastiku, który służy do płacenia za codzienne zakupy. I tak je robisz – w końcu musisz coś jeść, w coś się ubrać, chodzisz pewnie do kina lub tankujesz auto.

Zamiast używać dotychczasowej karty, możesz użyć karty Simplicity – i spłacić potem to, co wydałeś na zakupy – bez żadnych odsetek. Masz na to aż 26 dni od daty wygenerowania wyciągu. To prawie miesiąc! Nie ma się czego bać! Jeśli uznasz, że to nie dla Ciebie, zaraz po odebraniu nagrody możesz zwyczajnie zrezygnować z karty Simplicity bez żadnych opłat.

Czy warto się “bawić” w promocje?

Na to pytanie sam musisz sobie odpowiedzieć. Ja powiem jedno – kiedy czytam o sukcesach naszych czytelników i wiem z jaką radością odbierają swoje nagrody – czy to telefon, tablet, premię, czy bon na zakupy – wiem, że warto.

Poza tym – jeśli możesz zupełnie za darmo i niewielkim wysiłkiem zrobić zakupy za 500 zł i zapłacić za nie jedynie 150 zł – czemu nie skorzystać?

Opłaty za kartę Simplicity – fakty i mity

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

Nie chcę płacić za kartę Simplicity

I słusznie! Dlaczego masz płacić dodatkowo za coś, co możesz mieć za darmo? A jak to zrobić, żeby uniknąć jakichkolwiek opłat?

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revolut).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

Jak zgarnąć voucher do Douglasa na 350 zł? 3 banalnie proste kroki

KROK 1. Złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej do 30 września 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej bon na 350 zł na zakupy w Douglasie trafi do Ciebie) wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

Formularz może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale jeszcze nie rzucaj talerzami. To prawda, że im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby konsultant wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie pracownik banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane. Podczas rozmowy z konsultantem:

 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji takich jak Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej oraz programu Priceless Specials

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • korzystając z formularza który znajdziesz w bankowości internetowej zarejestruj się w programie Priceless Specials.

Krok 3. Używaj karty Simplicity podczas zakupów

Najpóźniej do końca 2-go pełnego miesiąca kalendarzowego po tym, jak zawarłeś umowę o kartę wykonaj płatności swoją nową kartą na łączną kwotę min. 1500 zł. Nie musi to być jedna transakcja, może być mnóstwo drobnych, które w ciągu dwóch miesięcy dadzą kwotę 1500 zł.

Pamiętaj, że aby bank uznał ten warunek za spełniony, transakcje nie mogą być anulowane ani zwrócone.

Płacąc za codzienne zakupy szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Możesz płacić za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach.

Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Żeby spełnić warunki promocji powinieneś wydać przez 2 miesiące codziennie 25 zł. To chyba jest do zrobienia, prawda?

W zasadzie już w dzień po otrzymaniu karty możesz spełnić warunki i to wszystko – voucher do Douglasa jest Twój! Otrzymujesz kartę, logujesz się do bankowości i rejestrujesz w programie Priceless Specials, dokonujesz dużego zakupu za 1500 zł i już. 🙂

Warunki spełnione, voucher w drodze! 

Kiedy otrzymam swój bonus?

Za spełnienie tych 3 banalnych warunków bank przyzna aż 21 000 punktów Priceless Specials. Bank powiadomi Cię o przyznaniu punktów wysyłając wiadomość poprzez bankowość online.

Punkty wpłyną na Twoje konto Priceless Specials najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz logując się w programie Priceless Specials. Tam też wymienisz swoje punkty na voucher do Douglasa na kwotę 350 zł.

Pamiętaj, że na dzień przyznania nagrody karta Simplicity musi pozostać aktywna.

Podsumowanie

Nie było tak strasznie, jak mówili, prawda? Karta Simplicity ma swoich zwolenników i przeciwników. Największym zarzutem jest fakt naliczania prowizji za doładowania typu Revolut, jednak – jeśli je pominiesz i po prostu będziesz nią płacił za zakupy, paliwo czy bilety do kina – łatwo spełnisz warunki promocji i unikniesz jakichkolwiek prowizji.

Prawda jest jednak taka, że brak jakichkolwiek opłat za posiadanie karty i długi okres bezodsetkowy sprawia, że jest to jedna z najlepszych kart kredytowych na rynku. Po zakończeniu promocji możesz zwyczajnie z niej zrezygnować lub zostawić sobie na wszelki wypadek – i nie zapłacisz za nią ani złotówki. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *