Konta Bankowe

eKonto z premią – czyli nawet 150 zł w gotówce od mBanku

mBank rozdaje gwarantowane 150 zł za założenie konta i spełnienie super prostych warunków. Wystarczy, że przelejesz na konto pieniądze i wykonasz kilka płatności kartą.

Warunki są bardzo proste, a udział w promocji możesz wziąć do 30 października 2019. Konto w mBanku jest naprawdę warte polecenia. 

Dla kogo jest ta promocja?

Oferta skierowana jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeżeli byłeś już klientem mBanku to możesz wziąć udział jeżeli:

 • od 1 stycznia 2017 nie byleś posiadaczem, lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeżeli masz inny produkt w banku czyli kredyt, kartę kredytową, lokatę lub produkt inwestycyjny, do których nie jest wymagane konto to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Ile kosztuje konto? Czyli opłaty i prowizje

“Bank rozdaje pieniądze a ile chce w zamian?” Często pod postami na Moniakowym profilu Facebook prowadzone są rozmowy na temat promocji. Czytamy o tym, że promocje to bzdura i bank na pewno zarobi więcej niż warta jest premia. Nic podobnego! Za każdym razem piszemy Wam jak to dokładnie wygląda i jak uniknąć opłat. Zobacz ile dokładnie kosztuje konto w mBanku.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (BEZWARUNKOWO);
 • 0 zł – opłata za internetowe przelewy krajowe w złotówkach;
 • 0 zł – transakcje BLIK;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą w miesiącu) – w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłaty gotówki z bankomatu w kwocie min. 100 zł;
 • 1,30 zł – opłata za wypłaty z bankomatów w kwocie poniżej 100 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłatę gotówki w kasie sklepu.

Jak widzisz konto możesz mieć całkowicie za darmo. Wystarczy, że po prostu będziesz z niego korzystać i wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu a pieniądze z bankomatu będziesz pobierał min. 100 zł. Mało tego, nie musisz wiązać się z bankiem umową na określony czas. Jak tylko otrzymasz premie możesz zamknąć konto albo korzystać z niego, ponieważ to w mBanku jest na prawdę warte uwagi.

Co trzeba zrobić żeby zgarnąć 150 zł? Instrukcja krok po kroku

Już wiesz ile kosztuje konto! Pora na założenie rachunku, spełnienie warunków i odebranie 150 zł. Premia wypłacana jest w dwóch etapach. Za pierwszy etap zgarniesz 100 zł a za drugi 50 zł. Sprawdźmy szczegóły.

KROK 1# – złóż wniosek i podpisz umowę o konto wraz z kartą

Najpóźniej do 30 października 2019 złóż wniosek i podpisz umowę o eKonto z premią oraz kartą płatniczą. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

LUB

 • podczas pierwszej wizyty w dowolnym oddziale mBanku. Tutaj masz wyszukiwarkę placówek.

Musisz pamiętać o tym, że podczas składania wniosku musisz zaakceptować oświadczenia:

1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią –VIedycja”o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.

2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/amsię oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią –VIedycja”.

KROK 2# – spełnij warunki i zgarnij pierwszą część premii 100 zł

Jak wcześniej wspomniałam za spełnienie warunków w pierwszym etapie zgarniasz 100 zł. Aby zgarnąć premię:

 • w ciągu 7 dni od zawarcia umowy jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł – zasilenie nie może być z rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej;
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji wykonaj 5 płatności karta płatniczą (w tym co najmniej jedna telefonem) lub BLIK. Płatności dokonuj w punktach stacjonarnych czyli sklepach, restauracjach, kinie i wielu innych.

I tyle. Pierwsza stówka niedługo trafi na Twoje konto! A dodatkowo korzystasz z jednego z najlepszych rachunków na rynku.

KROK 3# – zarabiaj dalej i zgarnij 50 zł

Jeżeli spełniłeś warunki i zgarnąłeś pierwszą cześć premii to nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie dorobić i dostać jeszcze 50 zł za ponowienie warunków z poprzedniego etapu. Aby zgarnąć pozostałą część bonusu:

 • w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu, zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł – zasilenie nie może być z rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku . Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej;
 • najpóźniej do końca miesiąca, w którym nastąpił drugi wymagany wpływ na konto, dokonaj 5 płatności karta płatniczą (w tym co najmniej jedna telefonem) lub BLIK. Płatności dokonuj w punktach stacjonarnych czyli sklepach, restauracjach, kinie i wielu innych.

I oto koniec. Teraz wystarczy czekać na przelew nagrody. Pamiętaj, żeby nie zamykać rachunku przez otrzymaniem premii. Nie możesz też dopisać współwłaściciela do konta – grozi to nieotrzymaniem bonusu.

Kiedy otrzymam nagrodę na spełnione warunki?

To jak zwykle najprzyjemniejsza cześć wszystkich promocji. W końcu bierzemy w nich udział dla zgarnięcia premii.

Nagroda zostanie przekazana w formie przelewu pieniędzy na Twoje nowo założone konto w mBanku. Swój bonus otrzymasz w dwóch przelewach. Każdy z nich otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

Co jeszcze w koncie od mBanku?

Jeżeli chodzi o mBank to nie tylko sama premia się liczy. Korzystając z promocji i zakładając eKonto możesz zyskać dużo więcej. Zobacz co jeszcze możesz dostać od mBanku.

Wyznacz swój cel w koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 2,6 %

Konto oszczędnościowe… warto pomyśleć o przyszłości i zacząć oszczędzać na konkretne cele. Konto w mBanku daje ku temu bardzo duże oszczędności. Możesz oszczędzać spore sumy i nawet nie zauważając tego, że odkładasz pieniądze. Jak to zrobić?

W aplikacji, lub przez bankowość elektroniczna w przeglądarce internetowej wybierz na co chcesz zbierać pieniądze. Dokonaj też wyboru w jaki sposób będziesz je odkładać. Do wyboru masz:

 • zaokrąglanie kwot transakcji do pełnych 10 zł – np. dokonując płatności na 123 zł odkładasz 7 zł;
 • odkładanie x% z wartości, do wyboru masz od 1 do 15 % z wartości płatności;
 • odkładanie określonej kwoty od 3 zł do 10 zł po transakcji.

Do 29 lutego 2020 pieniądze zgromadzone na koncie “celu” mogą być oprocentowane 2,6 % jeżeli suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Tzn. jeżeli wpłacisz na konto 1 000 zł to płatności możesz dokonać na max. 900 zł. Warunek weryfikowany jest ostatniego dnia miesiąca.

 

Tańsze bilety i przekąski w kinie – 10% rabatu

Mając kartę do konta w mBanku możesz zaoszczędzić na biletach i przekąskach w kinie Cinema City. Płacąc kartą dostaniesz 10 % rabatu na:

 • zakup biletów normalnych i ulgowych 2D i 3D
 • zakupy w kawiarniach i barach kinowych.

Takie rozwiązanie to najlepsza opcja dla wielbicieli dużego ekranu. Pomyśl ile możesz zaoszczędzić na biletach. Jeżeli chodzisz często do kina to może się uzbierać spora sumka, którą możesz przeznaczyć na inne cele.

Podsumowanie

Premia, premią… kasa zawsze się przyda, 150 zł drogą nie chodzi. Trzeba również pamiętać o tym, że konto w mBanku jest naprawdę funkcjonalne i może być całkowicie darmowe przy spełnieniu prostych warunków. Wystarczy po prostu korzystać z konta.

Warto wziąć udział w tej promocji według mnie argumentów jest kilka: premia, konto, oszczędzanie i zniżki do kina. Nie trać czasu, zakładaj konto i korzystaj ze wszystkich jego funkcji. Powodzenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *