Inne

BPS Bank jaki kod SWIFT/BIC oraz IBAN

Jaki kod SWIFT ma BPS Bank?

Kod SWIFT w przelewach do BPS Bank  należy wpisać POLUPLPR.

SWIFT –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod BIC ma BPS Bank?

Kod BIC w przelewach do BPS Bank  należy wpisać POLUPLPR.

BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod IBAN ma BPS Bank?

Kod IBAN : PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

Jaki adres BPS Bank wpisać w przelewach zagranicznych?

W przelewach zagranicznych BPS Bank należy wpisać: 

Bank Polskiej Spółdzielczości S A

ul. Grzybowska 81
00-844 Warszawa

BPS Bank – inaczej zwany Bankiem Polskiej Spółdzielczości. Został utworzony w 2002 roku poprzez zrzeszenie 6 banków lokalnych. Na chwilę obecną zrzesza ponad 350 banków spółdzielczych. Oferuje produkty dla klientów korporacyjnych, małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w obsłudze samorządów, rolnictwa, oraz przemysłu rolno-spożywczego. W 2013 roku bank był inicjatorem akcji “TalentowiSKO” skierowanej do uczniów szkól podstawowych, w których uczy pozytywnego podejścia do pieniądza. Oprócz tego pokazuje jak wiele mają ze sobą wspólnego talent, pasje i pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *