Inne

Bank Millennium jaki kod SWIFT/BIC oraz IBAN

Jaki kod SWIFT ma Bank Millennium?

Kod SWIFT w przelewach do Bank  Millennium należy wpisać BIGBPLPW.

SWIFT –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod BIC ma Bank Millennium?

Kod BIC w przelewach do Bank  Millennium należy wpisać BIGBPLPW.

BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod IBAN ma Bank Millennium?

Kod IBAN : PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

Jaki adres Bank Millennium wpisać w przelewach zagranicznych?

W przelewach zagranicznych Bank Millennium należy wpisać: 

Bank Millennium S A

ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa

Bank Millennium – jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Założony w 1989 roku, początkowo jedynym udziałowcem banku były spółki państwowe jednak z czasem został  skomercjalizowany, a inwestycje z zagranicy pozwoliły na dalszy rozwój. Bank Millennium znany jest z nowoczesnych i wygodnych systemów bankowości elektronicznej. Jako jeden z pierwszych banków wprowadził do powszechnego użycia system bankowości internetowej. Ze względu na wysoki kapitał zakładowy aż 1 213 116 777 złotych, można również powiedzieć, że jest bankiem bezpiecznym do trzymania oszczędności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *