Minione Promocje

Bank Pekao rozdaje 100 zł za założenie konta

Niby lato, a pogoda jakby bardziej jesienna. Raz narzekamy, że “za gorąco” drugi, że “za zimno”. Na pocieszenie Bank Pekao rozdaje kasę. Jeżeli do 31 lipca 2019 założysz Konto Przekorzystne, oraz spełnisz dwa bardzo proste warunki, to zgarniesz 100 zł w gotówce.

Dla kogo ta promocja?

Udział mogą wziąć zarówno nowi jak i powracający klienci banku. Z promocji może skorzystać każdy, kto w okresie od 1 lipca 2018 do 13 czerwca 2019 nie posiadał ani nie współposiadał rachunku w Banku Pekao.

Jeżeli w okresie od 1 lipca 2018 do 13 czerwca 2019, byłeś właścicielem lub współwłaścicielem rachunku, to niestety nie możesz wziąć udziału w promocji. Jeżeli posiadałeś inne produkty niż rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy, czyli kartę kredytową, lokatę, kredyt to możesz śmiało wziąć udział.

Ile kosztuje Konto Przekorzystne?

Wiemy już kto może skorzystać z najnowszej promocji Banku Pekao. Sprawdźmy zatem, jakie są opłaty w Koncie Przekorzystnym. Na co warto zwrócić uwagę, i co należy zrobić by nie płacić nawet złotówki za prowadzenie rachunku.

Jeżeli co miesiąc, na Twoje konto wpłynie co najmniej 500 zł i dokonasz co najmniej jednej płatności kartą na dowolną kwotę, to za konto zapłacisz:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 6 zł;
  • 0 zł za obsługę karty – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 3 zł;
  • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 2% od kwoty wypłaty i minimum 5 zł;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku;
  • 0,99 zł za wypłaty za pośrednictwem Cashback
  • 0 zł za przelewy Elixir zlecane przez bankowość internetową oraz przez aplikację;
  • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcje, aby uniknąć opłaty możesz potwierdzać transakcję za pomocą aplikacji mobilnej

Dobra informacja dla osób poniżej 26 lat. Dla Was konto jest bezwarunkowo bezpłatne do czasu kiedy nie ukończycie 26 lat. Bezwarunkowo nie zapłacicie zarówno za konto, kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

# Krok 1 – złóż wniosek o konto i podpisz umowę

Najpóźniej do 31 lipca 2019 złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay, na specjalnej stronie banku. Rachunek założysz całkowicie zdalnie. Wystarczy jedynie Twój dowód osobisty i selfie. 
Po wypełnieniu formularza otrzymasz dane do logowania.

# Krok 2 – spełnij dwa warunki i zgarnij 100 zł

Założyłeś już konto? Teraz czas na spełnienie dwóch banalnie prostych warunków, aby cieszyć się zarobioną kasą. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel. Zatem przejdźmy do warunków.

Do końca pierwszego miesiąca następującego po podpisaniu umowy spełnij poniższe warunki:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na 500 zł – najlepiej po prostu wykonaj przelew z konta w innym banku;
  • wykonaj co najmniej jedną płatność bezgotówkową na dowolną kwotę. Do wyboru masz dwie opcje: płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay. Możesz płacić za zakupy w restauracji, na stacjach, w sklepach stacjonarnych i w internecie.

 

Kiedy otrzymam swoją stówkę?

W regulaminie czytamy:

Wypłata Nagrody nastąpi w terminie 45 dni kalendarzowych licząc od dnia zakończenia Okresu przystąpienia do Promocji w formie uznania Konta Przekorzystnego otwartego przez Uczestnika w Okresie przystąpienia do Promocji.

 

Co oznacza, że przelew premii na Twoje konto w Pekao, nastąpi najpóźniej do 14 września 2019 roku. W sam raz na szkolne wydatki.

Podsumowanie

Ta promocja jest super prosta, a warunki nie wymagają wiele wysiłku, a zarobioną premię możesz przeznaczyć na dowolny cel. Wystarczy założyć wniosek całkowicie online, przelać 500 zł i zapłacić chociażby za batonika w sklepie. Nic prostszego. Nie ma co zwlekać, czas zabierać się za wypełnianie wniosku. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *