Minione Promocje

200 zł w najnowszej promocji darmowego konta w Nest Banku

Wróciła najnowsza edycja promocji w Nest Banku. W zamian za przetestowanie świetnego, darmowego konta bank zapłaci Ci aż 200 zł premii w gotówce.

Warunki są naprawdę banalnie proste – pewnie dlatego promocja jest mocno limitowana. Bank przygotował jedynie 500 premiowanych kont. Poprzednia edycja zakończyła się dosłownie po dwóch dniach! Jeśli ta strona promocyjna wciąż działa – masz szczęście – możesz się zarejestrować.

Teoretycznie możesz zarejestrować swój udział w promocji do 31 lipca 2019 roku, jednak najprawdopodobniej limit znów wyczerpie się po kilku dniach. Nie czekaj więc i otwórz to świetne, darmowe konto – dodatkowo do Twojej kieszeni wpadnie okrągłe 200 zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie posiadałeś ani nie współposiadałeś konta osobistego w Nest Banku, ani nie złożyłeś ostatnio wniosku o otwarcie tam konta – ta promocja jest w sam raz dla Ciebie.

Skoro już spełniasz ten pierwszy warunek, przejdź śmiało na stronę promocyjną i kliknij przycisk “Załóż konto”. Cały proces trwa mniej niż 15 minut. Teraz wystarczy, że zlecisz przelew wynagrodzenia przez 3 kolejne miesiące i dokonasz płatności kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie. To wszystko. Okrągłe 200 zł ląduje w Twojej kieszeni.

Konto w Nest Banku – opłaty i prowizje

Czy konto w Nest Banku jest w ogóle warte uwagi? Sprawdźmy:

  • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
  • 0 zł – za wydanie i miesięczną obsługę karty debetowej (bezwarunkowo);
  • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
  • 0 zł – za wpłaty gotówki w oddziale lub wpłatomacie Euronet;
  • 5 zł – wypłata z bankomatów za granicą + 3% wartości przewalutowania;
  • 1 zł – za przelew natychmiastowy do 5 000 zł.

Odbieram gwarantowane 200 zł. Instrukcja w 2 prostych krokach

Krok 1. Zgłoś swój udział w promocji i otwórz konto osobiste

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku (ale najlepiej jak najszybciej – limit tylko 500 kont) wejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o założenie konta. Możesz wybrać w jaki sposób założysz konto:

Podpisz umowę o konto najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku.

 

Krok 2. Zapewnij wpływ wynagrodzenia i płać kartą za zakupy

Najpóźniej do 30 września 2019 roku:

  • zapewnij wpływ wynagrodzenia na swoje nowe konto w wysokości min. 500 zł;
  • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 500 zł.

Przez dwa kolejne miesiące (wrzesień – listopad lub październik – grudzień):

  • wykonaj płatności kartą debetową na kwotę min. 500 zł. Możesz wykonać kilka transakcji lub zapłacić za jedne większe zakupy. Możesz robić zakupy w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych lub w Internecie. Ważne jest tylko to, żeby w każdym miesiącu bank zaksięgował płatności kartą na min. 500 zł.

UWAGA!! Transakcje wykluczone z promocji:
– w formie wypłaty gotówki, w tym usługa Cash Back,
– z tytułu płatności za gry hazardowe,
– u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie,
– odwołane lub anulowane (zwrot towaru).

ORAZ

  • zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto na kwotę min. 500 zł w każdym miesiącu. Bank zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, skąd pochodzi wynagrodzenie oraz bardzo precyzyjnie określa, co nim jest:

Wynagrodzenie zaliczane do promocji:
– wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; 
– umowy zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę;
– renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalne dokonane bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie;
– stypendium dokonane bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie;
– świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

 

 

Kiedy otrzymam swój bonus?

Bank podzielił premię na trzy części. Za pierwszy wpływ wynagrodzenia oraz płatności kartą na kwotę min. 500 zł otrzymasz 100 zł. Premia zostanie wypłacona na Twoje konto w Nest Banku najpóźniej do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Kolejne 50 zł otrzymasz za spełnienie warunków w kolejnym miesiącu – również do 20-go dnia miesiącanastępującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Ostatnie 50 zł otrzymasz za spełnienie warunków w trzecim miesiącu – premia zostanie przekazana na Twoje konto do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Podsumowanie

Promocja jest wyjątkowo prosta. Jedynym utrudnieniem jest konieczność wpływu wynagrodzenia. Nie każdy chce zmieniać numer konta u pracodawcy tylko na 3 miesiące. Z drugiej strony – jeśli masz dodatkowe umowy zlecenia czy o dzieło, to nie powinien być kłopot.

Co ważne, im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej otrzymasz premię. Nawet jeśli nie uda Ci się spełnić warunków przez trzy kolejne miesiące – otrzymasz mniejszą premię, ale nie będziesz wykluczony z promocji.

Co ważne, w pakiecie w premią, która zawsze jest czymś pożądanym, otrzymujesz w pełni darmowe konto. Możesz je zamknąć po otrzymaniu nagrody, lub po prostu zostawić na “zaskórniaki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *