Konta Bankowe

Załóż konto w BNP Paribas i odbierz vouchery o łącznej wartości 350 zł do sieci Biedronka

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami. Co to oznacza? Oczywiście powrót do szkoły i codziennych obowiązków. Aby umilić ten czas powrotu, bank BNP Paribas przygotował specjalna promocję. Do zgarnięcia vouchery 150 zł + 200 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Uwaga! Wniosek możesz złożyć do 15 września 2019 ale promocja jest limitowana i dostępnych jesttylko 2 500 wniosków. Trzeba się spieszyć! Do zgarnięcia naprawdę spora kwota więc chętnych będzie dużo.

Dla kogo promocja?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeżeli korzystałeś już z konta z banku BNP Parbas, to możesz wziąć udział jeśli:

 • masz ukończone 18 lat;
 • posiadasz dowód osobisty jako dokument tożsamości;
 • na dzień składania wniosku nie posiadasz umowy ramowej w Banku;
 • w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem rachunku w Banku BNP Paribas oraz Raiffaisen.

Jak widać bank mocno skrócił karencje. Co oznacza, że każdy kto np. przed 31 października 2018 nie posiadał konta w banku może wziąć udział w promocji już dzisiaj.

Opłaty i prowizje. Czyli ile kosztuje konto?

W większości promocji BNP Paibas wymaga założenia jednej konkretnej karty do rachunku. Tym razem bank pozwala na samodzielny wybór karty do konta. Podczas składania wniosku o Konto Otwarte na Ciebie masz do wyboru:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj;
 • Karta Otwarta na Świat;
 • Karta Otwarta na eŚwiat.

Którą wybrać? Oczywiście taką, za którą nic nie zapłacisz. Ja proponuję Kartę Otwartą na Dzisiaj, ponieważ jest najtańsza a, w łatwy sposób unikniesz opłaty.

Dodatkowo Konto Otwarte na Ciebie jest super mobilne. Korzystając z aplikacji do konta możesz dokonywać płatności BLIK lub telefonem. To tak na wszelki wypadek jak zapomnisz portfela. Sprawdźmy zatem ile dokładnie kosztuje konto z Karta Otwartą na Dzisiaj:

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Osoby przed ukończeniem 26 roku bezwarunkowo nie płacą za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Warunki promocji. Czyli instrukcja krok po kroku

Wszystko jasne! Wiemy kto może wziąć udział w promocji oraz ile kosztuje konto. Pora zabrać się do roboty aby zgarnąć dodatkowe pieniądze na szkolne wydatki.

Nagroda podzielona jest na dwie części. Za spełnienie pierwszej z nich otrzymasz voucher o wartości 150 zł a, spełnienie warunków z drugiej części zgarniesz voucher o wartości 200 zł.

#1 Krok – zarejestruj się w promocji i podpisz umowę o Konto Otwarte na Ciebie z kartą oraz bankowością elektroniczną

Najpóźniej do 15 września 2019 (a najlepiej jak najszybciej – pamiętaj o limicie 2 500 nagród) zarejestruj się w promocji na specjalnej stronie banku i złóż wniosek o konto.

Podczas rejestracji wypełnij formularz swoimi danymi i zaznacz zgody i oświadczenia:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem;
 • zgodę na przetwarzanie oraz przekazanie danych przez organizatora;
 • upoważnienie banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania premii.

Po uzupełnieniu danych, zaznaczeniu zgód i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się” zostanie wysłana do Ciebie wiadomość e-mail. W wiadomości otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału oraz link, za pomocą którego złożysz wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek możesz złożyć najpóźniej do 15 września 2019. Pamiętaj im wcześniej, tym lepiej.

Uwaga! Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem udziału, pamiętaj aby sprawdzić folder spam.

Po wypełnieniu wniosku, bank wyśle do Ciebie umowę wraz z kartą i dostępami do bankowości. Przesyłkę przywiezie Ci kurier, musisz ją otworzyć i podpisać w jego obecności. Pamiętaj o dowodzie osobistym, kurier musi potwierdzić Twoją tożsamość. Umowę musisz podpisać do 20 września 2019.

#2 Krok – spełnij warunki i zgarnij pierwszy voucher do Biedronki o wartości 150 zł

Wiadomo już jak i kiedy założyć konto. Co teraz trzeba zrobić żeby zgarnąć pierwszy voucher o wartości 150 zł do sklepów Biedronka? Nie ma nic prostszego! Aby odebrać pierwszą część nagrody wystarczy zasilić konto na dowolna kwotę i wykonać co najmniej 3 płatności kartą.

Płatności możesz dokonać w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych oraz płacąc za zakupy przez internet. Pamiętaj, że transakcje muszą zostać zaksięgowane we wrześniu. Proponuję spełnić warunki na początku miesiąca aby mieć pewność, że transakcje zostaną zaksięgowane i rozliczone.

Płatności wyłączone z promocji:
– BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media;
– płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych;
– płatności w instytucjach finansowych;
– płatności u brokerów ubezpieczeniowych;
– przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
– internetowe przekazy pieniężne.

#3 Krok – korzystaj aktywnie z konta w kolejnym miesiącu i zgarnij voucher o wartości 200 zł

“Konto mam, a warunki do otrzymania vouchera 150 zł spełnione!” Teraz nie pozostaje nic innego jak aktywne korzystanie z rachunku i zgarnięcie jeszcze większej nagrody. Za spełnienie II części warunków dostaniesz voucher o wartości 200 zł.

Co zatem trzeba zrobić? Żeby zgarnąć pełna nagrodę spełnij łącznie wszystkie poniższe warunki i do końca października 2019:

 1. Wykonaj co najmniej 2 przelewy ze swojego promocyjnego konta na konto w innym banku. Przelej dowolna kwotę z poziomu bankowości elektronicznej lub przez aplikacje. Przelewy zlecone w oddziale lub na infolinii banku nie zostaną zaakceptowane.
 2. Zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł. Najlepiej przelej pieniądze ze swojego konta w innym banku. Do wpływu nie zaliczą się przelewy z innych Twoich kont z BNP, rachunków BGŻ Optima oraz nie liczą się wpłaty gotówkowe. 
 3. Zapłać kartą do konta na łączną kwotę 300 zł. Płatności możesz dokonać w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych oraz płacąc za zakupy przez internet.

To wszystko.

A kiedy otrzymam nagrodę?

Warunki podzielone są na dwa etapy, tak samo jest z przyznaniem nagrody. Vouchery wydawane są elektronicznie. Każdą z nagród otrzymasz osobno za pomocą wiadomości SMS. Vouchery należy wykorzystać do 31 maja 2020.

O przyznaniu pierwszej części nagrody organizator powiadomi Cię w formie wiadomości e-mail. Informacje otrzymasz nie później niż do 21 października 2019. Nagrodę otrzymasz do 31 października 2019.

O przyznaniu drugiej części nagrody również zostaniesz poinformowany drogą mailową. Wiadomość o przyzywaniu nagrody dostaniesz do 20 listopada 2019. Nagrodę otrzymasz do 30 listopada 2019.

WAŻNE! Pamiętaj, do czasu otrzymania premii nie zamykaj konta ani nie składaj dyspozycji zamknięcia rachunku. Poczekaj z tym do otrzymania ostatniej nagrody.

Podsumowanie

Ta promocja jest naprawdę bombowa. Do zgarnięcia naprawdę spora kasa, a warunki są bardzo proste. Co ważne i o czym pisałam już na początku, każdą nagrodę dostaniesz już w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Pamiętaj tylko, że promocja jest limitowana i trzeba się spieszyć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *