Karty Płatnicze

Zgarnij 400 zł do wydania w Biedronce w łatwej promocji od BNP Paribas

BNP Paribas uruchamia ostatnio co i rusz nowe promocje. W obecnej, dotyczącej karty kredytowej, w bardzo łatwy sposób możesz zgarnąć bon na 400 zł to wydania w Biedronce i najważniejsze, że jest to nagroda gwarantowana. Promocja jest ważna do 30.11.2019.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja jest skierowana do nowych jak i obecnych klientów. Jedynym warunkiem jest to, byś od 01.01.2018 nie miał w Banku umowy o kartę kredytową. Śmiało możesz składać wniosek, nawet jeśli posiadasz konto bankowe albo inny produkt banku.

Ile kosztuje karta kredytowa Banku BNP Paribas?

Podejrzewam, że obecnie pojawia się w Twojej głowie obawa, że korzystanie z karty kredytowej jest drogie. Często znajomi straszą ogromnymi odsetkami albo opłatami. Jeśli mądrze zarządzasz kartą i spłacasz saldo w terminie, nie musisz się obawiać żadnych dodatkowych opłat. Unikaj również wypłat gotówki z bankomatu – karta kredytowa służy do płacenia w sklepach lub internecie, a nie wypłacania gotówki. Sama mam dwie karty kredytowe od ok. 3 lat (obie otwarte w promocjach) i jeszcze ani razu nie zapłaciłam bankom odsetek.

Bank zastrzega, że w ramach promocji możesz wybrać kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Jednak my polecamy kartę MasterCard Standard, dla której łatwiej spełnić warunki o bezpłatności.

Samo wydanie karty jest bezpłatne. Jej obsługa również, pod warunkiem, że dokonasz płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł, natomiast w innym przypadku opłata wynosi 9 zł miesięcznie.

A jak wyglądają pozostałe opłaty?

  • 0 zł – wysyłka karty pocztą (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, wtedy opłata wyniesie 35 zł);
  • 0 zł – nadanie numeru PIN (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, wtedy opłata wyniesie 35 zł albo pocztą wtedy 10 zł);
  • 4,9% wartości transakcji, ale nie mniej niż 10 zł – wypłata z bankomatów w kraju i za granicą;
  • 0 zł – zmiana dnia rozliczenia;
  • 5 zł – sporządzenie zestawienia transakcji papierowo i wysłanie go listownie;
  • 25 zł – opłata za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia podpisania umowy;

Instrukcja w kilku prostych krokach

Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową

Do 30.11.2019 złóż wniosek o kartę kredytową BNP. W formularzu zaznacz zgody, by konsultant z banku mógł do Ciebie oddzwonić.

Do wyboru mamy dwie karty kredytowe – Mastercard Standard lub Mastercard Gold. Jednak my polecamy kartę MasterCard Standard, dla której łatwiej spełnić warunki o bezpłatności.

Pamiętaj, że bank przydzieli kartę dopiero po pozytywnej analizie Twojej zdolności kredytowej.

Krok 2. Zawrzyj umowę o kartę kredytową z Bankiem do 30.11.2019

W BNP Paribas umowy są podpisywane w oddziale, zatem musimy się udać do jednej z placówek, by zawrzeć umowę. Pamiętaj, że należy to zrobić do 30.11.2019, ale lepiej nie zwlekać. Po co się denerwować, czy na pewno zdążymy? Dodatkowo, by uniknąć opłat, poproś o wysłanie karty pocztą polską (wysyłka kurierem jest płatna dodatkowo 35 zł).

Kartę można aktywować dzwoniąc na infolinię, poprzez bankowość internetową (ale musisz o to zawnioskować) lub dokonując pierwszej płatności i potwierdzić ją numerem PIN. Ale skąd będziesz znać nr PIN? Najprościej, po otrzymaniu karty wysłać wiadomość SMS na numer 4884. Powinna ona zawierać słowo PIN oraz 6 ostatnich cyfr numeru karty. W informacji zwrotnej otrzymasz nr PIN.

Krok 3. Dokonaj płatności kartą

Do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje na łączną kwotę co najmniej 1 500 zł. Płacić możesz przez Internet lub w sklepie za zakupy lub za bilety do kina. Ważne, by płatności zostały zaksięgowane na wyciągu w terminie oraz nie zostały anulowane, czy zwrócone.

Za transakcje kartą nie zostaną uznane:

1. Przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku

2. wszelkiego rodzaju wirtualne portfele (zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług).

Przykładowo:

Ania zawarła umowę w dniu 10 października. Do końca stycznia 2020 ma czas na zrealizowanie płatności na łączną kwotę 1 500 PLN.

Krok 4. Nie wypowiadaj umowy o kartę

W regulaminie bank zastrzega, by nie wypowiadać umowy o kartę do dnia 30.04.2020. Nie wypowiadaj również umowy o kartę w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia (czyli jeśli zawrzesz ją 30.11, termin na wypowiedzenie bez opłat minie 31.05.2020), inaczej zapłacisz 25 zł.

Kiedy otrzymam mój bonus?

Bank zobowiązuje się przyznać nagrodę (czyli e-bon) w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, czyli do 30.06.2020. Nagrodę można odebrać po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia.

E-bon do Biedronki można zrealizować w każdym sklepie, wystarczy podać go kasjerowi. Będzie on ważny do 30.11.2020 i można z niego korzystać wielokrotnie (tzn. nie musisz robić jednych zakupów na 400 zł).

Aby zarejestrować się na stronie, należy podać identyfikator klienta nadany przez bank oraz 8 pierwszych cyfr numeru PESEL oraz zaakceptowanie regulaminu Programu Lojalnościowego.

Podsumowanie

400 zł to bardzo fajny bonus, który może zasilić Twój wakacyjny budżet. A żeby go otrzyma,  zamiast dotychczasową kartą płać za zakupy kartą wydaną do konta z BNP Paribas i przypilnujesz łącznej kwoty transakcji. Pamiętaj również, by nie wypowiadać umowy o kartę do 30.04.2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *