Konta Bankowe

Do 350 zł premii na jesień z kontem od BNP Paribas

BNP Paribas przygotował szybką promocję z premią łatwą do zgarnięcia – bierze w niej udział tylko 3000 pierwszych wniosków. Warto się pospieszyć, bo warunki są łatwe do spełnienia, a nagrody do zgarnięcia bardzo przyzwoite. Na dodatek wypłata pierwszej części premii nastąpi już w listopadzie, a druga – w grudniu. Zdążymy więc otrzymać nagrodę jeszcze przed końcem tego roku!

 

Promocja trwa od 01.10.2019 do wyczerpania puli 3000 wniosków, nie dłużej niż do 15.10.2019, ale pula 3000 wniosków może szybko się skończyć – warto zarejestrować się jak najszybciej! Warunki są naprawdę proste do spełnienia, a nagroda, wypłacana w gotowce- duża. Pospieszcie się – ja już swój wniosek złożyłam.

Aby otrzymać premię w gotówce, należy wypełnić wniosek z dedykowanego linka i wykonać kilka prostych czynności – premia podzielona jest na dwie części, których wypłata zależy od spełnienia warunków promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów Banku. Jeżeli na dzień złożenia wniosku nie jesteś stroną umowy ramowej, a także w ostatnich 9 miesiącach nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku – ta promocja jest dla Ciebie. Wykluczeni są również klienci przejętego Raiffeisena, jeżeli w tym okresie nadal mieli konto.

W dwóch prostych krokach możesz zgarnąć aż 350 zł premii – 150 zł za spełnienie pierwszych warunków, i 200 zł za spełnienie kolejnych.

Ile zapłacisz za konto Otwarte na Ciebie?

W promocji bierze udział tylko konto osobiste Otwarte na Ciebie. Co ciekawe, do tego konta mamy możliwość wyboru jednej z aż 3 kart debetowych. Rekomendujemy wybór Karty Otwartej na Dzisiaj – jest to opcja najbardziej ekonomiczna. Konto jest ciekawą propozycją zarówno dla tych, którzy szukają dobrego, taniego konta na dłużej, jak i dla osób zainteresowanych tylko udziałem w promocji.

Jak wyglądają opłaty w szczegółach?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Banku i Planet Cash w Polsce, niezależnie od wybranej karty.

Czym różnią się karty płatnicze? Jeżeli chcesz tylko wziąć udział w promocji i zamknąć konto, wybierz najtańszą opcję – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Jeżeli szukasz konta na dłużej, i potrzebujesz czegoś wiecej – możesz wybrać Kartę Otwartą na Świat bądź Kartę Otwartą na eŚwiat.

Karta Otwarta
na Dzisiaj
Karta Otwarta 
na eŚwiat
Karta Otwarta
na Świat
Miesięczna opłata 
za kartę
0 zł/m-c- dla osób do 26 r.ż. oraz dla osób, 
które w miesiącu
poprzednim dokonały
jednej transakcji
bezgotówkowej kartą
3 zł/m-c – pozostałe
6 zł/m-c 10 zł/m-c
Wypłata gotówki 
w bankomatach BNP
Paribas i Planet

Cash
0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałe bankomaty
w Polsce
0 zł -dla osób do 26 r.ż.
5 zł – pozostałe osoby
0 zł 0 zł
Wypłata gotówki 
za granicą –

bankomaty grupy 
BNP Paribas oraz 
Global Alliance
0 zł 0 zł 0 zł
Wypłata gotówki 
za granicą – pozostałe bankomaty
10 zł 10 zł 5 zł
Płatności kartą 
za granicą
prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania zgodnie z taryfą opłat i prowizji zgodnie z taryfą opłat i prowizji

Wybierając pakiet ekonomiczny, czyli konto plus Kartę Otwartą na Dzisiaj, musimy pamiętać o wykonaniu jednej płatności kartą w miesiącu – jeżeli mamy więcej niż 26 lat. Gotówkę wypłacamy najlepiej w bankomatach BNP Paribas oraz Planet Cash.

Jak otrzymać bonus – krok po kroku

Krok pierwszy

Zarejestruj się do 15 października na stronie promocji. Zaznacz na tak oświadczenia dotyczące zaakceptowania regulaminu, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych oraz ich przekazanie do Banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, oraz upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków promocji. Złóż wniosek o konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wybraną przez siebie kartą. Na podanego maila otrzymamy wiadomość o objęciu nas promocją.

Krok drugi

Do 20 października musisz zawrzeć umowę ramową o prowadzenie konta i karty, wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Zawarcie umowy odbywa się za pośrednictwem unikatowego kodu SMS w systemie partnera Banku- Autenti. Tak naprawdę rejestracja, złożenie wniosku i zawarcie umowy to połączone ze sobą kroki, których spełnienie nie zabierze nam więcej niż 15 minut.

Wygląda to następująco:

 • rejestrujemy się na stronie promocji i otrzymujemy maila potwierdzającego nasze uczestnictwo. W mailu mamy również link o otwarcie konta – jeżeli nie mamy na przykład czasu na wypełnienie wniosku w momencie zapisania się do promocji, możemy to zrobić później, korzystając z tego właśnie linku;
 • zostajemy przeniesieni do strony wniosku (bądź wchodzimy na nią z linku z maila) – musimy załączyć zdjęcie bądź skan dowodu osobistego. Bardzo przyjemnie rozwiązano problem ze zdjęciem dowodu – możemy wysłać sobie sms-a z linkiem do zrobienia zdjęcia dowodu na telefonie, które automatycznie zostanie zaczytane we wniosku;
 • wypełniamy wniosek;
 • zostajemy przekierowani na stronę partnera Banku, gdzie za pomocą sms-a zawieramy umowę ramową o prowadzenie rachunku, karty i bankowości elektronicznej. Umowę otrzymujemy na maila;
 • czekamy na kuriera, który dostarczy nam kartę i zweryfikuje naszą tożsamość. Po otrzymaniu karty pamiętamy o jej aktywacji.

Krok trzeci

Aby otrzymać pierwszą część premii – 150 zł:

W październiku wykonaj minimum dwa przelewy środków z konta osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej, w tym aplikacji mobilnej. Jeżeli to zrobisz, do końca listopada 2019 r otrzymasz premię 150 zł. Przelew z konta jest definiowany jako zwykły przelew – nie może to być przelew ekspresowy, przelew BLIK, czy też przelewy wykonane za pomocą systemów płatności internetowych, takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, i tym podobnych.

Aby otrzymać drugą część premii – 200 zł:

W listopadzie dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 300 zł oraz wykaż wpływy na konto w wysokości minimum 1.000 zł. Do wpływów warunkujących wypłatę premii nie należą wpływy:

 • dokonane z rachunku tego samego uczestnika, w tym z rachunków, w których Uczestnik jest współposiadaczem, prowadzonych w Banku BNP Paribas oraz prowadzonych pod marką BGŻOptima;
 • rachunków kredytowych prowadzonych przez Bank;
 • wpłat gotówkowych.

Spokojnie możemy więc dokonać przelewu z naszego konta prowadzonego w innym banku.

Wypłata premii w wysokości 200 zł nastąpi do końca grudnia bieżącego roku.

Uwaga!

Aby otrzymać drugą część premii, musimy najpierw spełnić warunki do wypłaty pierwszej części premii.

Maksymalnie możesz otrzymać aż 350 zł premii za spełnienie obu warunków. Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty przynajmniej do momentu wypłaty drugiej części premii.

Wypłata nagrody

Po spełnieniu pierwszego warunku w październiku, do dnia 20 listopada otrzymamy na nasz adres mailowy wiadomość z adresu: [email protected]. W wiadomości otrzymamy link, oraz unikalny kod, które pozwolą nam się zalogować na stronie Organizatora.

Do 26 listopada musimy zalogować się na stronie z linku naszym adresem mailowym oraz dostarczonym kodem, i wskazać numer konta osobistego, na który ma być przekazana nagroda.

Wypłata pierwszej premii nastąpi nie później niż do 30 listopada.

Z wypłatą drugiej części premii jest analogicznie. Do 20 grudnia otrzymamy maila z informacją o przyznaniu nagrody. Nagroda zostanie nam wypłacona na konto, które wskazaliśmy do wypłaty pierwszej części premii, nie później niż do dnia 31 grudnia.

UWAGA!

pamiętajcie o sprawdzaniu maila w październiku, żeby nagroda mogła być wypłacona!

Podsumowanie

Jesienna promocja BNP Paribas jest zdecydowanie godna uwagi. Niewygórowane warunki do spełnienia, a premia do zdobycia – zdecydowanie atrakcyjna. 350 zł piechotą nie chodzi, a akurat przyda się na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *