Konta Bankowe

Załóż konto w BNP Paribas, weź udział w promocji “Przelew dla przyrody” i zgarnij 300 zł

BNP Paribas mocno wspiera trudności świata przyrody. Tym razem bank przygotował promocję, w której za założenie konta zgarniasz aż 300 zł i część lub całość nagrody możesz przekazać wybranej fundacji. Dodatkowo za każde założone konto bank posadzi jedno drzewo.

Wnioski możesz składać do 20 października 2019 ale UWAGA, jest limit. Tylko pierwsze 2 000 kont może wziąć udział w promocji. Warto się pospieszyć, ponieważ to bardzo “piękna” promocja. Dopóki ta strona działa to możesz rejestrować się w promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów banku. Jeżeli korzystałeś już z konta z banku BNP Parbas, to możesz wziąć udział jeśli:

 • masz ukończone 18 lat;
 • posiadasz dowód osobisty jako dokument tożsamości;
 • na dzień składania wniosku nie posiadasz umowy ramowej (umowy rachunku, karty do konta oraz bankowości elektronicznej) w Banku;
 • w ciągu ostatnich 9 miesięcy nie byłeś właścicielem ani współwłaścicielem rachunku w Banku BNP Paribas oraz Raiffaisen.

Jak widać bank mocno skrócił karencję. Co oznacza, że każdy kto np. przed 30 listopada 2018 nie posiadał konta w banku może wziąć udział w promocji już dzisiaj.

Tabela Opłat i Prowizji

W promocji bierze udział “Konto Otwarte na Ciebie” wraz z karta do konta. Do wyboru masz:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj;
 • Karta Otwarta na Świat;
 • Karta Otwarta na eŚwiat.

Teraz pojawia się pytanie “którą wybrać?”. Ja proponuję “Kartę Otwartą na Dzisiaj”, ponieważ to najtańsza opcja. Sam zobacz:

 • 0 zł -za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę Karty Otwartej na Dzisiaj jeżeli dokonasz co najmniej jednej płatności kartą w miesiącu, w innym przypadku 3 zł.;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash;
 • 5  – za wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce;
 • 0 zł – za wypłaty BLIKIEM z bankomatów w Polsce (UWAGA!!! Usunięcie opłat obowiązuje do 11 listopada 2019 roku, po tym czasie opłata wyniesie 5 zł);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance za granicą (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 10 zł – za wypłaty gotówki w pozostałych bankomatach za granicą;
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe.

Osoby przed ukończeniem 26 roku bezwarunkowo nie płacą za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jak zgarnąć bonus i pomóc przyrodzie? Instrukcja krok po korku

Nagroda podzielona jest na dwa etapy. To jak będzie rozłożona nagroda zależy tylko od Twojego wyboru. Zobaczmy krok po kroku co trzeba zrobić i jak dokonać wyboru.

KROK 1# – złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą i dostępem do bankowości

Najpóźniej do 20 października 2019 złóż wniosek o konto korzystając ze specjalnej strony banku. Pamiętaj o limicie 2 000 kont. Wypełnij formularz swoimi danymi. Zaznacz wymagane zgody i oświadczenia:

 • oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem promocji;
 • zgoda na przetwarzanie danych przez spółkę Ad Astra Sp. z o.o. (organizator promocji);
 • zgoda na przekazanie danych zawartych w formularzy zgłoszeniowym do organizatora.;
 • upoważnienie BNP Paribas do ujawnienia tajemnicy bankowej celem przekazania informacji organizatorowi o spełnieniu warunków promocji.

 

Wypełnij formularz, zaznacz zgody i wybierz fundację, którą chcesz wspomóc.

 

Wybierz jaka część nagrody trafi na Twoje konto a jak część na konto fundacji. Do rozdysponowania masz 300 zł. Wybierz również fundację, której chcesz pomóc.

Do wyboru masz:

FUNDACJA DZIKO: celem fundacji jest tworzenie Rezerwatów Obywatelskich, czyli prywatnych terenów objętych ochroną, które nie będą przynależeć do państwa, ale do ludzi. Dzięki temu wszyscy będziemy mogli realnie chronić dzikie tereny i zapobiegać dalszemu wymieraniu gatunków.

 

FUNDACJA JEŻURKO: to inicjatywa Fundacji Na Rzecz Ochrony Dzikich Zwierząt Primum polegająca na ochronie i rehabilitacji jeży oraz zbieraniu środków na budowę szpitala przeznaczonego dla tych zwierzątek.

 

FUNDACJA SENDZIMIRA: realizuje instalacje oparte na przyrodzie (ang. nature-based solutions). To rozwiązania sprzyjające zwiększaniu retencji krajobrazowej (ogrody deszczowe, niecki retencyjne, ronda infiltrujące, łąki kwietne, wysepki oczyszczające wodę).

 

Po uzupełnieniu danych, zaznaczeniu zgód i kliknięciu w przycisk “zarejestruj się” zostanie wysłana do Ciebie wiadomość e-mail. W wiadomości otrzymasz potwierdzenie wzięcia udziału oraz link, za pomocą którego złożysz wniosek o konto z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Uwaga! Jeżeli w ciągu kilku minut nie otrzymałeś maila z potwierdzeniem udziału, pamiętaj aby sprawdzić folder spam.

KROK 2# – podpisz umowę o konto

Umowę musisz podpisać do 25 października 2019. Zrobisz to za pomocą unikalnego kodu SMS w systemie banku AUTENTI. Login do konta znajdziesz w umowie oraz na mailu po podpisaniu umowy. Pamiętaj, że system AUTENTI jest w pełni bezpieczny, a przede wszystkim zaoszczędza Twój czas. Nie musisz chodzić do oddziału banku i stać w kolejkach aby podpisać jedną kartkę.

Bank wyśle do Ciebie kartę do konta. Przesyłkę przywiezie Ci kurier. Pamiętaj o dowodzie osobistym, kurier musi potwierdzić Twoją tożsamość.

KROK 3# – spełnij warunki i zgarnij I część nagrody

Aby zgarnąć pierwszą część nagrody do końca listopada spełnij poniższe warunki:

 • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie 1 000 zł, najlepiej przelej pieniądze ze swojego konta w innym banku. Do wpływu nie zaliczą się przelewy z innych Twoich kont z BNP, rachunków BGŻ Optima oraz nie liczą się wpłaty gotówkowe, wpływy z kredytów i pożyczek;
 • płać kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł, płatności możesz dokonać w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych oraz płacąc za zakupy przez internet.

Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz nagrodę z pierwszego etapu.

KROK 4# – spełnij pozostałe warunki i odbierz II część nagrody

Warunki do spełnienia II części nagrody są takie same jak w poprzednim kroku. Do końca grudnia:

 • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie 1 000 zł,najlepiej przelej pieniądze ze swojego konta w innym banku. Do wpływu nie zaliczą się przelewy z innych Twoich kont z BNP, rachunków BGŻ Optima oraz nie liczą się wpłaty gotówkowe, wpływy z kredytów i pożyczek;
 • płać kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł, płatności możesz dokonać w stacjonarnych punktach usługowo-handlowych oraz płacąc za zakupy przez internet.

Warunki jak widzisz są banalnie proste. Pamiętaj, że jeżeli założyć konto to bank BNP Paribas za każde konto posadzi jedno drzewo.

Kiedy i w jaki sposób otrzymam nagrodę?

Nagroda zostanie przekazana zgodnie z Twoim wyborem. Poniżej pokazują tabelę, która pokazuje podział nagród.

Nagroda dla Ciebie zostanie wypłacona w formie przelewu na konto w BNP Paribas. Pamiętaj aby nie zamykać konta przed otrzymaniem ostatniej nagrody.

Zgodnie z tabelką przelew dostaniesz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Podsumowanie

Promocja jest prosta. Do zgarnięcia duży bonus a dodatkowo możesz pomóc w piękny sposób. Możesz przekazać od 100 zł do 300 zł na wybraną przez Ciebie fundację. Warto pomóc zmieniać świat. Do dzieła!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *