Konta Bankowe

Załóż Konto 360° i rusz po gwarantowaną premię 200 zł od Banku Millennium

Do zgarnięcia jest aż 200 zł w gotówce – a to przecież najlepsza opcja. Wydajesz na co chcesz. Możesz wpłacić na konto oszczędnościowe, zaszaleć na zakupach lub przelać na inne konto.

Jedno jest pewne – promocja jest warta uwagi i przeznaczona nie tylko dla wybranych. Startuje dzisiaj i trwa do 25 września 2019 roku.

Jednak jak to bywa w tego typu akcjach, gdzie do zgarnięcia jest spora kasa, bank wprowadził limit 9 tysięcy kont. Zatem jeśli ta strona wciąż działa – masz szczęście. Możesz się zarejestrować i sięgnąć po bankowe 200 zł.

Dla kogo jest nowa promocja?

Promocja skierowana jest dla nowych klientów Banku Millennium, czyli do tych wszystkich, którzy na dzień rozpoczęcia promocji (czyli 21 sierpnia 2019 roku), nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium (konta osobistego, kart pre-paid, lokaty, konta oszczędnościowego, karty kredytowej). Nie możesz być też współposiadaczem, osobą uprawnioną do składania dyspozycji ani poręczycielem.

Podobnie, jeśli w przeszłości brałeś udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student – nie możesz wziąć udziału w tej edycji.

Jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu w Banku Millennium – to świetna okazja, żeby przetestować słynne konto 360° oraz dodatkowo sporo na tym zarobić. Warunki promocji są naprawdę proste. A nawet, jeśli nie uda Ci się spełnić wszystkich – nie tracisz całej premii.

Wystarczy, że złożysz wniosek o konto na stronie promocyjnej i spełnisz kilka naprawdę prostych warunków – a bank przeleje okrągłe 200 zł na Twoje nowe konto.

Ile kosztuje konto w promocji?

Aby otrzymać premię w wysokości 200 zł musisz założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. Jak wyglądają opłaty? Bardzo pozytywnie. W prosty sposób możesz mieć to konto całkiem za darmo. Zobacz sam:

Konto 360° Student (dla osób poniżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem.

 • 0 zł – prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł/4 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, w przypadku niespełnienia warunku – 4 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł/1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł /5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Konto 360° (dla osób powyżej 26 lat):

Konto będzie całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz w miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz min. 1 płatności kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł / 8 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 8 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty gotówki w placówce Banku;
 • 0 zł / 7 zł – obsługa karty debetowej do konta (przez pierwsze dwa miesiące bezwarunkowo, potem w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł miesięcznie);
 • 0 zł – wypłata gotówki w bankomatach Banku Millennium (bezwarunkowo);
 • 0 zł / 1 zł – wypłata gotówki w bankomatach BZ WBK oraz Planet Cash (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 1 zł);
 • 0 zł / 5 zł – wypłata gotówki z pozostałych bankomatów (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe.

Czy muszę zmieniać swoje konto w banku tylko po to, żeby otrzymać premię?

Bardzo często otrzymujemy takie pytania od czytelników. Prawda jest taka, że nie musisz zmieniać swojego banku zwłaszcza, jeśli jesteś z niego zadowolony. A z drugiej strony, warto sprawdzić jak działają inne konta. Poza tym konto zapasowe przydaje się w wielu okolicznościach.

Ja na przykład na konto zapasowe przelewam stała kwotę co miesiąc, którą chcę mieć “na wszelki wypadek”. Takie zaskórniaki, których staram się nie wydać, chyba, że są mi naprawdę potrzebne.

Poza tym, wyobraź sobie sytuację, kiedy wypłacasz pieniądze w bankomacie i ups… Twoja karta zostaje “połknięta”. Klops. Jesteś uziemiony. Musisz iść do banku, żeby wypłacić gotówkę. Nie możesz zrobić zakupów, bo kartę też straciłeś, a na nową musisz czekać kilka dni. To jest duży problem.

Jeśli masz zapasowe konto – po prostu robisz sobie przelew i korzystasz z niego normalnie do czasu otrzymania nowej karty. To bywa naprawdę przydatne!

Możesz też zwyczajnie założyć konto w Banku Millennium tylko po to, żeby zgarnąć premię – a po odebraniu nagrody zamknąć je bez żadnych konsekwencji. Nie podpisujesz umowy z bankiem na konkretny czas. Testujesz konto, jeśli Ci się nie spodoba – po prostu zamykasz.

Odbieram premię 200 zł w gotówce – w trzech prostych krokach

KROK 1. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student

Najpóźniej do 25 września 2019 roku wejdź na specjalną stronę promocyjną i złóż wniosek o konto. Jeśli chcesz zgarnąć 200 zł w gotówce, wniosek MUSI zostać złożony przez stronę internetową. Zostaniesz poproszony o zaznaczenie zgód marketingowych:

 • na przetwarzanie Twoich danych kontaktowych w celu przekazywania przez bank informacji dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem;
 • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, SMS, kanał bankomatowy, pocztę elektroniczną, czat oraz wideo-rozmowy;
 • na używanie Twojego numeru telefonu w celach marketingu telefonicznego.

Dobra wiadomość jest taka, że zaraz po otrzymaniu nagrody możesz cofnąć wszystkie zgody marketingowe. Z drugiej strony – sama mam konto w Banku Millennium i nie pamiętam, żeby ktoś do mnie dzwonił w celach marketingowych, więc jest to zupełnie nieuciążliwe.

KROK 2. Otwórz konto oraz zainstaluj aplikację mobilną

Najpóźniej do 30 września 2019 roku podpisz umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową Możesz zdecydować, jak będzie Ci wygodniej to zrobić. W zależności od tego bank przygotuje Ci umowę w oddziale lub wyśle kuriera do Twojego domu lub pracy.

Zaraz po podpisaniu umowy, jednak nie później niż do 30 września 2019 roku zainstaluj oraz aktywuj aplikację mobilną banku Millennium.

KROK 3. Aktywnie używaj swojego nowego konta

W KAŻDYM z trzech kolejnych miesięcy (w październiku, listopadzie oraz grudniu):

 • w każdym miesiącu zapewnij wpływy na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł. Nie musi to być jednorazowy przelew, może być kilka mniejszych wpłat. Ważne jest, aby w każdym miesiącu bank zaksięgował min. 1000 zł wpływu na konto. Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku, a potem przelać sobie te pieniądze dalej. Pamiętaj, że nie może to być wpłata gotówki, przelew wewnętrzny z innego rachunku w Banku Millennium ani wypłata kredytu.
 • w każdym miesiącu wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIKiem w sklepie stacjonarnym lub w Internecie na dowolną kwotę.

Czyli w skrócie:

To już wszystko. Teraz pozostaje Ci tylko czekać na premię – 200 zł w gotówce.

Kiedy otrzymam swój bonus?

Jeśli spełniłeś wszystkie warunki, bank wypłaci Ci bonus przelewem na Twoje nowe konto najpóźniej do 31 stycznia 2020 roku.

Pamiętaj, aby do czasu otrzymania premii nie zamykać konta oraz nie odwoływać zgód marketingowych.

Podsumowanie

Trzeba przyznać, że to jedna z ciekawszych promocji, które pojawiły się ostatnio. Jak już się zarejestrujesz, łatwo spełnisz warunki i otrzymasz 200 zł premii w gotówce. A co ciekawe, spełniając warunki promocji, zwalniasz się ze wszystkich opłat za konto i masz je całkowicie za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *