Konta Bankowe

Przekorzystna oferta od PEKAO – 100 zł za założenie konta

Wystarczy założyć konto, zapewnić jednorazowy wpływ 500 PLN na konto oraz zrobić jedną płatność kartą lub za pomocą aplikacji.

Ale radzę się spieszyć, promocja trwa tylko do 30.09.2019, natomiast jeśli liczba uczestników przekroczy 10 000, promocja zostanie wyłączona i link do promocji przestanie działać i 100 zł przejdzie koło nosa.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli po 01.07.2018 nie posiadałeś konta w PEKAO SA, ta promocja jest dla Ciebie. Masz kredyt, lokatę czy kartę kredytową? Również! Bank wyłącza z promocji tylko osoby, które po 01.07.2018 miały umowę o konto osobiste.

Ile zapłacę za konto i kartę?

Wystarczy, że co miesiąc zapewnisz jednorazowy wpływ na konto w wysokości co najmniej 500 zł i zrobisz co najmniej jedną płatność kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę, wtedy za konto zapłacisz:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 6 zł;
  • 0 zł za obsługę karty – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 3 zł;
  • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z pozostałych bankomatów – jeżeli nie spełnisz powyższych warunków zapłacisz 2% od kwoty wypłaty, ale minimum 5 zł;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych banku;
  • 0,99 zł za wypłaty za pośrednictwem Cashback;
  • 0 zł za przelewy Elixir w bankowości internetowej oraz w aplikacji;
  • 0,20 zł za każdy sms autoryzacyjny transakcji (jeśli chcesz uniknąć tej opłaty, możesz ustawić potwierdzenie transakcji za pomocą aplikacji mobilnej);

Bank łaskawiej patrzy na osoby do 26 roku życia. Dla nich konto jest bezwarunkowo bezpłatne, a także nie płacą nic za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Jak zgarnąć gwarantowane 100 zł premii – 2 proste kroki

Krok @1. Zarejestruj się w promocji i otwórz Konto Przekorzystne

 

Do 30.09.2019 zarejestruj się na stronie promocji i załóż konto Przekorzystne wraz z kartą debetową (Karta wielowalutowa MasterCard Debit FX (do Konta Przekorzystnego)).

Aby wziąć udział w promocji, musisz zarejestrować się przez dedykowaną stronę lub aplikację (inaczej zostaniesz wykluczony z promocji). Ale, jeśli system nie będzie mógł Cię zweryfikować i poprosi o wizytę w oddziale, nie musisz się martwić – to również zostanie uznane, za spełnienie warunku promocji. Jednak polecam się pospieszyć, ponieważ umowa musi być zawarta przed 30.09.2019.

Osobiście polecam zrobić to wcześniej niż później, z dwóch względów – szkoda byłoby zapomnieć o wzięciu udziału w tak prostej promocji oraz Bank określił limit wniosków. Chyba nie chcesz pluć sobie w brodę, że za długo zwlekałeś?

Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zweryfikowania się poprzez “selfie”, czyli nie musisz wychodzić z domu i całą procedurę możesz wykonać z kanapy w mieszkaniu.

 

Krok @2. Przetestuj nowe Konto Przekorzystne

W następnym miesiącu (październiku), po otwarciu konta:

  • zapewnij jednorazowy wpływ na swoje konto w kwocie min. 500 zł. Nie mogą to być wpłaty gotówkowe, wypłaty pożyczek ani przelewy z konta w Pekao S.A.; ale spokojnie może to być przelew z Twojego rachunku prowadzonego w innym banku. A taką wpłatę, można później od razu przelać na inne konto, zatem nie obawiaj się, że zamrozisz sobie środki.

Nie czekaj z wpłatą do ostatniej chwili! Musi ona zostać zaksięgowana w październiku, więc najlepiej zrobić to od razu, na początku miesiąca.

ORAZ

  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub za pomocą aplikacji PeoPay na dowolną kwotę, np. kup bułkę w piekarni i już 🙂

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Bank wypłaci premię na konto w ciągu 45 dni od zakończenia promocji (która zakończy się albo 30.09 albo jeśli liczba uczestników osiągnie 10 000), zatem najpóźniej do 14.11 będziesz się cieszyć z dodatkowych 100 zł.

Podsumowanie

Jeśli poprzednia edycja była mega łatwa, to ta jest superhiper łatwa. Musisz spełnić warunki tylko w jednym miesiącu, a dodatkowe 100 zł ucieszy każdego, zwłaszcza, że wypłata w listopadzie, może być już przeznaczona na prezenty świąteczne albo fajnego Sylwestra.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *