Konta Bankowe

Otwórz konto w Credit Agricole i zgarnij masę jesiennych korzyści. Sam zdecyduj, jaki chcesz bonus!

To kolejna edycja promocji, w której to Ty decydujesz jakie warunki chcesz spełnić oraz jaki otrzymać bonus. A czeka na Ciebie nie lada gratka. Do zgarnięcia jest nawet 300 zł w gotówce. Wygląda to dość ciekawie, a jak jest naprawdę?

Promocja trwa tylko do 30 listopada 2019 roku – ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swoją zasłużoną premię.

W zamian za założenie i aktywne korzystanie z Konta dla Ciebie możesz wybrać sobie jeden z dostępnych bonusów:

 • Opcja 1: premia w wysokości nawet 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole i wpłatę wynagrodzenia;
 • Opcja 2: bonus nawet do 300 zł w formie zwrotu za comiesięczne rachunki za media;
 • Opcja 3: premia w wysokości 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver (max 300 zł).

Kto może być uczestnikiem promocji?

Bank tym razem oferuje bonusy nowym klientom. Jeśli nie załapałeś się na promocję bonusu za przeniesienie konta do Credit Agricole oraz nie miałeś konta w tym banku po 1 kwietnia 2018 roku – to promocja jest właśnie dla Ciebie.

Aby wziąć w niej udział wystarczy otworzyć Konto dla Ciebie poprzez tę stronę, w oddziale banku, za pośrednictwem infolinii lub serwisu bankowości internetowej i wybrać, jaką premię chcesz otrzymać w zamian za aktywne korzystanie z nowego konta. W zależności od tego, którą opcję bonusu wybierzesz, będziesz miał różne warunki, ale bez obaw – warunki są naprawdę dziecinnie proste i możliwe do spełnienia “przy okazji”.

Ile zapłacę za konto w Credit Agricole? 

Konto dla Ciebie:

Jeśli w każdym miesiącu zapewnisz min. 1000 zł wpływu na konto oraz dokonasz jednej transakcji kartą lub BLIKiem:

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł).

A dodatkowo:

 • 10 zł -za wypłatę gotówki z bankomatów zagranicą;
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – wpłata własna na konto w placówce banku;
 • 0 zł – wypłata gotówki w placówce banku;
 • 7 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Konto dla Ciebie VIP:

Jeśli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach prowadzonych w PLN w ramach konta wyniesie 200 000 zł:

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Skoro już znasz warunki prowadzenia konta, pora przejść do konkretów. Co tak naprawdę możesz dostać i co powinieneś zrobić, żeby to dostać? Poniżej przedstawię Ci instrukcje krok po kroku, w zależności od tego, jaki bonus wybierzesz.

Jak zgarnąć wybraną premię w kilku prostych krokach

Opcja 1: Premia nawet do 300 zł za przeniesienie konta oraz wpływ wynagrodzenia

Wydaje się być najprostszą opcją z dostępnych, jednak jest tutaj jeden minus – ta promocja wiąże się z przeniesieniem wynagrodzenia/renty/emerytury do banku Credit Agricole. Jeśli nie planujesz wiązać się z bankiem na dłużej, może okazać się kłopotliwa.

Z drugiej strony bank nie wymaga, aby wpływy pochodziły wyłącznie z wynagrodzenia, wymagane jest jedynie wypełnienie formularza o przeniesieniu wynagrodzenia w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta.

KROK 1. Załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP

Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Wypełnij wniosek swoimi danymi osobowymi, a w sekcji „Pozostałe opcje” zaznacz „Przenoszę się do Credit Agricole” i podaj numer rachunku, który bank zamknie w Twoim imieniu. Dodatkowo z listy promocji wybierz “Do 300 zł premii za przeniesienie konta”.

Pamiętaj, aby we wniosku wpisać:

 • pełny numer rachunku, który Credit Agricole ma zamknąć dla Ciebie;
 • nazwę dotychczasowego banku;
 • nazwę i adres instytucji, z której pobierasz wynagrodzenie.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Masz na to 7 dni od momentu otwarcia konta.

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta w oddziale lub przez telefon, pamiętaj, żeby koniecznie upewnić się, że Twoje konto weźmie udział w odpowiedniej promocji. Od razu też podpisz dokument „Zlecenie przekazywania środków”, który jest wymagany do otrzymania premii. Upewnij się również, że upoważniłeś bank do zamknięcia Twojego starego konta.

KROK 2. Zapewnij wpływy na konto

W ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym miesiącu) zapewnij wpływ na konto. Twoja premia zależeć będzie od wysokości wpływów. Pamiętaj, że pierwszy wpływ na konto musi nastąpić do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta. I tak:

 • otrzymasz 100 zł premii jeśli wpływ przez 3 kolejne miesiące wyniesie min. 1000 zł;
 • otrzymasz 300 zł premii jeśli wpływ przez 3 kolejne miesiące wyniesie min. 3000 zł.

Co bank rozumie przez wpływ na konto? Wpływem na konto może być wpłata gotówkowa lub przelew z konta w innym banku, jednak NIE MOŻE to być rachunek, którego jesteś współwłaścicielem, właścicielem lub pełnomocnikiem. 

Wyłączone z promocji są wpływy z Twojego konta w innym banku, z kont oszczędnościowych, zakończonych lokat czy z Twojego konta w banku Credit Agricole.

Czyli jak to zrobić? Najłatwiej wpłacić gotówkę na konto lub poprosić o przelew znajomego, przyjaciółkę lub kogoś z rodziny.

Pamiętaj, że wpływ musi zostać zaksięgowany w każdym miesiącu, więc nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę!

Bank nie precyzuje, czy ma to być jeden przelew na 1000 zł lub 3000 zł, więc może to być suma mniejszych przelewów. Ważne, żeby przez 3 kolejne miesiące wynosiły min. 1000 zł. I to wszystko. W zależności od wysokości Twoich wpływów otrzymasz 100 zł lub 300 zł premii za przeniesienie konta oraz wynagrodzenia z innego banku.

KROK 3. Odbierz premię

Bank wypłaci Ci premię najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki (3. wpływy na konto).

Opcja 2: Zgarnij nawet 300 zł zwrotu za rachunki (5% od każdej zgłoszonej faktury za media)

Cała procedura może wydać się dość skomplikowana, ale na szczęście to tylko formalności, które wypełnia się tylko raz, na początku. Potem po prostu płacisz za media jak zwykle, przelewem bankowym, a bank zwraca Ci 5% za każdy rachunek aż do osiągnięcia 300 zł (masz na to 12 miesięcy). Możesz wybrać max. 3. rodzaje mediów, za które bank zwróci Ci kasę.

KROK 1. Załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP

Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem.

Tym razem na liście promocji zaznaczasz “Do 300 zł zwrotu za opłacane rachunki”.

Krok 2. Zapewnij wpływ na konto i przygotuj potwierdzenia płatności, za które bank zwróci Ci część wydatków

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto dla Ciebie:

 • zapewnij pierwszy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł;
 • zdefiniuj odbiorców płatności, czyli np, dostawcę gazu, prądu, telefonii komórkowej w bankowości internetowej CA24;
 • wypisz zgłoszenie odbiorcy płatności promocyjnej na stronie www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach

Wskazówka: Zgłoszenie Odbiorcy Płatności Promocyjnej to dokument potwierdzający dokonywanie przez Ciebie płatności z tytułu opłat za media, wystawiony przez podmiot dostarczający te media na nazwisko Twoje lub Twojego męża/żony. Dokument musi zawierać numer rachunku bankowego oraz dotyczyć nieruchomości, której adres został wskazany w banku, jako Twój adres zamieszkania lub adres korespondencyjny. Może to być np. faktura, rachunek, bankowe potwierdzenie płatności na rzecz odbiorcy.

Brzmi to groźnie, ale w rzeczywistości cała procedura jest dość prosta i wykonuje się ją na szczęście tylko raz. Chodzi o to, żeby zdefiniować odbiorców płatności na stronie: www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach i przesłać skan lub zdjęcie potwierdzenia płatności za te usługi.

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości przeskanowania i przesłania faktur – możesz zabrać je ze sobą do oddziału banku i tam wszystko załatwić osobiście.

Zwrot 5% za opłacane media możesz otrzymywać nawet przez 12 miesięcy i zgarnąć w sumie nawet 300 zł. Aby otrzymać kasę w każdym miesiącu, powinieneś:

 • zapewnić w każdym miesiącu min. 1000 zł wpływu na konto;
 • opłacać regularnie rachunki z konta w Credit Agricole.

  Krok 3. Odbierz premię

  Premia wypłacana jest w postaci cashback natychmiast po tym, jak opłacisz zgłoszoną płatność. Wystarczy, że w poprzedzającym miesiącu zapewniłeś wpływ na konto na min. 1000 zł i dokonałeś płatności. Przez cały rok możesz odzyskać nawet 300 zł

Opcja 3: Otrzymaj nawet 300 zł z bonusem CAsaver

CAsaver to oszczędności przy okazji codziennych zakupów. Cała usługa działa bardzo prosto. Płacisz kartą za codzienne zakupy, a bank zaokrągla te kwoty i przerzuca na konto oszczędnościowe. To Ty wybierasz, do jakiej kwoty bank zaokrągli Twoje transakcje. Może to być 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł.

Pieniądze trafiają na oprocentowane konto oszczędnościowe, a dodatkowo możesz wybrać dzienną lub kwartalną kapitalizację odsetek.

Co ciekawe, na start otrzymasz promocyjne oprocentowanie konta Oszczędzam w wysokości 0,4% w skali roku, do kwoty 50 tys. zł na okres 4 miesięcy. To znacznie więcej w porównaniu z oprocentowaniem standardowym, które wynosi 0,14% w skali roku.

To dobry sposób na codzienne oszczędzanie, bo nawet nie zauważasz, kiedy odkładasz pieniądze. A teraz bank dołoży do Twoich oszczędności nawet 300 zł. Miesięcznie możesz otrzymać maksymalnie do 25 zł. Premia wynosi 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver.

KROK 1. Otwórz Konto dla Ciebie

Najpóźniej do 30 listopada 2019 roku załóż Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Możesz to zrobić przez tę stronę, w oddziale banku lub w placówkach partnerskich albo za pośrednictwem Infolinii.

Aby otworzyć Konto musisz mieć przygotowany dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po wypełnieniu wniosku na stronie zadzwoni do Ciebie konsultant banku w celu weryfikacji danych. Potem pozostaje tylko czekać na wizytę kuriera i podpisać umowę. Otrzymasz wszystkie dokumenty oraz podpiszesz umowę z bankiem.

Tym razem na liście promocji zaznaczasz “Do 300 zł premii z CAsaver”.

KROK 2. Zapewnij wpływ na konto i aktywuj usługę CAsaver

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś Konto dla Ciebie zapewnij pierwszy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Uruchom usługę CAsaver. Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • w bankowości internetowej;
 • w placówce banku;
 • za pośrednictwem Infolinii;
 • wysyłając SMS o treści OSZCZEDNOSCI na 71127 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT).

W każdym miesiącu, w którym chcesz otrzymać dodatkową premię:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł;
 • wykonaj płatności kartą na kwotę min. 300 zł.

UWAGA! Jeśli otworzysz konto we wrześniu 2019 roku, w tym samym miesiącu zapewnisz wpływ min. 1000 zł i wykonasz płatności kartą z usługą CAsaver na min. 300 zł, to pierwszy bonus otrzymasz za płatności dokonane w październiku, a potem w kolejnych miesiącach (przez 12 miesięcy) po spełnieniu warunków.

KROK 3. Odbierz swój bonus

Bonus wypłacany jest na Rachunek Oszczędzam na koniec każdego miesiąca kalendarzowego w którym spełniłeś warunki promocji (w poprzednim miesiącu wpływ min. 1000 zł i płatności kartą na kwotę min. 300 zł). Premia wynosi 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver. Bank zwróci Ci max. 25 zł miesięcznie przez okres 12 miesięcy.

Pamiętaj, aby w trakcie trwania promocji nie wyłączać usługi CAsaver ani nie zmieniać konta oszczędnościowego, bo wówczas Twoja premia przepadnie.

Podsumowanie

Dotarłeś do końca. Tym razem jest trochę bardziej skomplikowanie niż zwykle, bo masz aż trzy promocje w jednej. Z pewnością ta oferta ma swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem jest możliwość zgarnięcia nawet 300 zł w gotówce, bez względu na opcję, którą wybierzesz. Pewnie już wybrałeś swój ulubiony bonus i jesteś gotów otworzyć Konto dla Ciebie w promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *