Inne

VW Bank sesje przychodzące i wychodzące przelewów

Od czego zależą godziny księgowania w Volkswagen Bank?

 

W Volkswagen Banku godziny księgowania przelewów są ściśle związane z funkcjonowaniem Systemu Elektronicznej Izby Rozliczeniowej ELIXIR. Jego nadrzędnym celem jest usprawnienie i przyspieszenie procesu przelewania środków pieniężnych między bankami. Okazuje się więc, że to ELIXIR bezpośrednio wpływa na przelewy środków między osobami fizycznymi, przedsiębiorstwami czy innymi organizacjami. W ramach działania systemu ELIXIR przelewy są realizowane w ramach trzech sesji rozliczeniowych, które odbywają się w dni robocze przez cały rok. Wyjątkiem są 24 i 31 grudnia (Wigilia i Sylwester). Wówczas odbywają się tylko dwie sesje rozliczeniowe. Volkswagen Bank posiada swój własny harmonogram realizacji przelewów.

vw bank sesje

VW Bank sesje wychodzące

 

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

7:55 
11:45 
14:15

VW Bank sesje przychodzące

 

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

12:00 
16:00 
18:00

Alior Bank – krótka historia

 

Alior Bank SA to bank uniwersalny, który swoją działalność w Polsce rozpoczął 17 listopada 2008 roku. Z oferty banku mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i klienci biznesowi. Klienci indywidualni zazwyczaj korzystają z oferty na kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny, czy kredyt konsumpcyjny. Największym akcjonariuszem tej instytucji jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna, który kontroluje Skarb Państwa. Alior Bank swoje usługi świadczy wobec ponad 4 milionów klientów (w tym prawie 190 tysięcy klientów biznesowych).

Kiedy dojdzie przelew w Alior Bank?

 

Kiedy dojdzie przelew w Alior Bank? Wszystko zależy od godzin księgowania sesji wychodzących w banku nadawcy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kalkulatora przelewów – dzięki temu można szybko sprawdzić, kiedy dojdzie przelew na konto bankowe w Alior Bank.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *