Inne

Toyota Bank sesje przychodzące i wychodzące przelewów

Od czego zależą godziny księgowania w Toyota Bank?

 

Każdemu zależy na tym, aby wysłany przelew dotarł na konto odbiorcy w jak najszybszym czasie. W Polsce przelewy realizowane są w ramach systemu ELIXIR – jest to system, dzięki któremu można wysyłać płatności uznaniowe oraz obciążeniowe. Jest on dedykowany zarówno osobom fizycznym, firmom oraz instytucjom bankowym. Dzięki przelewom ELIXIR czas oczekiwania na przelew został skrócony do absolutnego minimum – w dniu roboczym jest to najczęściej maksymalnie kilka godzin. Inaczej wygląda kwestia realizowania przelewów w weekendy – wówczas przelewy realizowane są w następnym dniu roboczym. Osoby, którym zależy na czasie, mogą również korzystać z opcji przelewów ekspresowych ELIXIR Expres – dzięki tej funkcji przelewy można wysyłać przez 24 godziny na dobę, także w weekendy i święta. Godziny księgowania przelewów każdy bank ustala samodzielnie – znajdują się one w tabeli.

toyota bank sesje

Toyota Bank sesje wychodzące

Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

8:10 
12:10 
14:40

Toyota Bank sesje przychodzące

Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

10:30 
14:30 
16:30

Toyota Bank – krótka historia

 

Toyota Bank Polska to bank, który zajmuje się prowadzeniem działalności na polskim rynku począwszy od 2000 roku. Należy on do niemieckiej spółki Toyota Kreditbank GmBh, która ma swoją siedzibę w Kolonii. Oferta banku dotyczy przede wszystkim wspierania finansowania zakupu samochodów marek Lexus oraz Toyota. Oprócz wsparcia finansowego na zakup samochodu bank oferuje: kredyty gotówkowe odnawialne, karty kredytowe, pożyczki, konta osobiste oraz konta oszczędnościowe.  Z usług Toyota Bank mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy.

Kiedy dojdzie przelew w Toyota Bank?

 

Dokładna godzina księgowania przelewu zależy od godzin sesji wychodzących w banku nadawcy oraz sesji przychodzących w Toyota Bank. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora ELIXIR – dzięki niemu można w szybki sposób sprawdzić, kiedy dojdzie wysłany przez nas przelew na konto w Toyota Bank.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *