Inne

Nest Bank jaki kod SWIFT/BIC oraz IBAN

Jaki kod SWIFT ma Nest Bank?

Kod SWIFT w przelewach do Nest Bank  należy wpisać NESBPLPW.

SWIFT –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod BIC ma Nest Bank?

 

Kod BIC w przelewach do Nest Bank  należy wpisać NESBPLPW.

BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod IBAN ma Nest Bank?

 

Kod IBAN : PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

Jaki adres Nest Bank wpisać w przelewach zagranicznych? 

W przelewach zagranicznych Nest Bank należy wpisać: 

Nest Bank SA

ul. Wołoska 24
02-675 Warszawa

Nest Bank – został powołany do życia w 1995 roku jako FM Bank. W 2016 roku odbyła się fuzja z Polskim Bankiem Przedsiębiorczości i niedługo później nazwę zmieniono na Nest Bank (nest – ang. gniazdo). Głównymi klientami banku są rodziny i małe firmy. Ze względu na niewielką ilość oddziałów, spółka od początku była skupiona na obsłudze klienta za pomocą urządzeń zdalnych, takich jak aplikacje mobilne oraz serwis internetowy. Najbardziej znany produkt Nest Banku to konto bankowe za “bezwarunkowe 0 złotych”. 100% udziałów w firmie posiada Angielski fundusz inwestycyjny “AnaCap”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *