Inne

Getin Bank jaki kod SWIFT/BIC oraz IBAN

Jaki kod SWIFT ma Getin Bank?

Kod SWIFT w przelewach do Getin Bank  należy wpisać  GBGCPLPK.

SWIFT –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod BIC ma Getin Bank? 

Kod BIC w przelewach do Getin Bank  należy wpisać  GBGCPLPK.

BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod IBAN ma Getin Bank?

Kod IBAN : PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

Jaki adres Getin Bank wpisać w przelewach zagranicznych? 

W przelewach zagranicznych Getin Bank należy wpisać: 

Getin Noble Bank SA

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Getin Bank – jeden z niewielu banków z większościowym Polskim kapitałem. Kontrolę nad spółką Getin Bank, w której składzie znajduje się także Noble Bank sprawuje Polski przedsiębiorca Leszek Czarnecki. U usług banku i ponad 500 oddziałów korzysta blisko 2,5 mln Polaków. Spółka znana jest ze swoich innowacji, które zostały dostrzeżone na arenie międzynarodowej, m.in. na europejskich festiwalach “Cannes Lions” oraz “Banking Technology Awards”. Jednym z ciekawszych projektów, który udostępnia bank, to interaktywna karta kredytowa z możliwością sprawdzenia na niej stanu swojego konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *