Inne

Credit Agricole jaki kod SWIFT/BIC oraz IBAN

Jaki kod SWIFT ma Credit Agricole?

 

Kod SWIFT w przelewach do Credit Agricole należy wpisać AGRIPLPR.

SWIFT –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod BIC ma Credit Agricole? 

 

Kod BIC w przelewach do Credit Agricole należy wpisać AGRIPLPR.

BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod IBAN ma Credit Agricole?

Kod IBAN : PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

Jaki adres Credit Agricole wpisać w przelewach zagranicznych?

 

W przelewach zagranicznych Credit Agricole należy wpisać: 

Credit Agricole Bank Polska SA

pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław, Polska

Credit Agricole – Francuska sieć bankowa założona w 1894 roku. Początkowo był bankiem skierowanym wyłącznie dla rolników, jednak z czasem został przekształcony w bank uniwersalny oferujący również rachunki dla przedsiębiorców, korporacji i osób prywatnych. W Polsce jest obecny od 2001 roku, kiedy to bank wykupił 75% udziałów w Polskim Lukas Banku. W 2013 roku podjęto decyzję o rebrandingu na Credit Agricole. Spółka pod koniec 2017 roku obsługiwała ponad 2,1 mln klientów, oraz posiadała prawie 400 placówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *