Inne

Bank DNB jaki kod SWIFT/BIC oraz IBAN

Jaki kod SWIFT ma Bank DNB?

 

 

Kod SWIFT w przelewach do Bank DBN należy wpisać MHBFPLPW.

SWIFT –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod BIC ma Bank DNB? 

 

Kod BIC  w przelewach do Bank DBN należy wpisać MHBFPLPW.

BIC –  Składający się z ośmiu lub jedenastu znaków ciąg, który służy do identyfikacji banków przy przelewach międzynarodowych. W Polsce używa się określenia SWIFT, a w pozostałych krajach BIC, czyli Bank Identifier Code.

Jaki kod IBAN ma Bank DNB?

 

Kod IBAN : PL + numer rachunku na który chcesz wysłać przelew.

IBAN – jest to inaczej międzynarodowy numer rachunku bankowego. Składa się z 28 znaków, czyli identyfikatora danego kraju (w przypadku Polski PL) oraz pełnego rachunku bankowego, tego samego, który się podaje przy przelewach krajowych.

Jaki adres Bank DNB wpisać w przelewach zagranicznych? 

W przelewach zagranicznych Bank DNB należy wpisać: 

DNB Bank Polska S.A.
ul. Postępu 15 C
02-676 Warszawa

Bank DNB Bank Polska S.A. rozpoczął działalność na polskim rynku w 2002 r. Do końca kwietnia 2006 r. działał pod marką NORD/LB Bank Polska SA, następnie do listopada 2013 jako DnB Nord Polska. Jest członkiem grupy finansowej DNB, a jego jedynym akcjonariuszem jest skandynawski Bank DNB.

Grupa rozpoczęła działalność z początkiem 2006 r., obsługując klientów zlokalizowanych w krajach regionu Morza Bałtyckiego – w Polsce, Danii, Finlandii, na Łotwie, Litwie i w Estonii. W skład Grupy weszły m.in. banki działające wcześniej pod marką NORD/LB w tych krajach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *