Konta Bankowe

Do zgarnięcia 500 zł premii dla polecającego i 50 zł dla polecanego od Banku Getin Bank

To już V edycja Programu Poleceń w Getin Banku. Ponownie za polecenie konta w Getin Bankumożesz otrzymać nawet do 500 zł.

„Wystarczy, że polecisz konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!” – czytamy na stronie Getin Banku.

Za każde skuteczne polecenie tzn. jeśli polecona osoba otworzy Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w Getin Banku z wykorzystaniem Twojego kodu i spełni proste warunki, otrzymasz 100 zł. Program jest o tyle ciekawy, że osoba polecona również zgarnia 50 zł  bonusu za spełnienie warunków, a dodatkowo może zostać polecającym i zarabiać dalej.

Promocja ruszyła 1 sierpnia 2019 i potrwa aż do 31 października 2019. Masz 3 miesiące na zgarnięcie pełnej premii.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Polecającym może być osoba, która już posiada konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku od dnia 31 lipca 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Możesz zarobić nawet 550 zł. Użyj kodu polecenia do założenia konta i zacznij je polecać swoim znajomym.

Opłaty i prowizje – czyli ile kosztuje konto w Getin Banku?

Konto Proste Zasady:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK’iem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł. Osoby w wieku 18-26 lat korzystają z konta bezwarunkowo za 0 zł.
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Konto Osobiste Noble:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje aktywa wyniosły 200 tys. zł LUB zapewniłeś wpływy na rachunek w wysokości min. 10 tys. zł w przeciwnym razie zapłacisz 50 zł;
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Jak skutecznie otrzymać bonus? Instrukcja krok po kroku

Zadania dla klienta Getin Banku:

Krok #1. Wygeneruj kod poleceń

Najpóźniej do 31 października 2019 roku wygeneruj swój indywidualny kod w programie poleceń. Aby to zrobić, zaloguj się do swojej bankowości internetowej. Kod możesz wygenerować również przez aplikację mobilną oraz w oddziale banku.

Jak to zrobić przez internet? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku , wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego.

KROK #2. Przekazuj swój kod znajomym

Wygenerowany kod przekazuj znajomym i rodzinie. Konto możesz polecić maksymalnie 5 osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł przelewem na rachunek w Getin Banku.

Jako osoba polecająca wykonałeś już wszystkie warunki. Zostaje tylko czekać aż osoby, którym polecasz konto spełnią swoje warunki.

Zadania dla nowego klienta:

KROK #1. Załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

Korzystając z kodu, który otrzymałeś od znajomego, załóż konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble. Najlepiej zrobić to poprzez stronę internetową, ponieważ masz wtedy pewność, że wpiszesz kod polecenia i zgarniesz bonus. Kliknij przycisk “Otwórz konto”, który przeniesie Cię do formularza. Nie zapomnij wpisać kodu polecenia!!

Osoba polecająca zgarnie 100 zł, a Ty 50 zł premii. Dodatkowo możesz zostać również polecającym i zgarnąć 100 zł za każde polecenie. W sumie aż 550 zł.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. 

WAŻNE! Konto załóż i aktywuj maksymalnie do 31 października 2019 roku włącznie.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyraź zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

KROK #2. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Przelew może być wykonany z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Kiedy otrzymasz bonus?

Nagroda dla nowego jak i obecnego klienta zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji przez Nowego Klienta.

A DODATKOWO… Co jeszcze mogę zyskać zakładając konto w Getin Banku?

Premia i konto oszczędnościowe to bonusy, które dostaniesz za założenie rachunku i spełnienie warunków. Mając konto i płacąc kartą możesz zyskać dużo więcej.

1. Dla chętnych – podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Jeśli już założysz konto w Getin Banku, możesz również skorzystać z oferty specjalnej “Bonus za aktywność”, która umożliwia oszczędzanie na poziomie 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Co trzeba zrobić?

Do końca miesiąca kalendarzowego (nie później niż do 31 sierpnia 2019) następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1 000 zł. Przelew możesz zrobić z konta w dowolnym banku.

Oprocentowanie 3,5% zostanie utrzymane jeżeli co miesiąc zapewnisz wpływ na konto w Getin Banku 1000 zł. Wykonując ten warunek bank gwarantuje utrzymanie oprocentowania przez 12 miesięcy.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

Co ważne? Oprocentowanie, o którym mowa naliczane jest do kwoty 10 000 zł. Lokowane środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane odpowiednio:

 • poniżej 50 000zł – 1,1%;
 • od 50 000 zł do 100 000zł – 1,2%;
 • od 100 000 zł do 500 000 zł – 1,3%;
 • powyżej 500 000 zł – 1,5%.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku.

2. Zniżki do Multikina z kartą do konta Getin Banku

Zniżka do Multikina 10%

Jeśli lubisz oglądać filmy na dużym ekranie, to mam dla Ciebie mocny argument, który przekonuje do założenia rachunku.

Dostaniesz aż 10 % zniżki do Multikina. Rabat dotyczy biletów na filmy 2D i 3D oraz przekąski.

Aby płacić mniej za bilety i przekąski nie musisz spełniać żadnych specjalnych warunków. Wystarczy tylko, że będziesz płacić kartą Getin Banku do swojego nowego konta. Rabat naliczy się automatycznie. To proste! W ten sposób od każdego biletu dla osoby dorosłej bez zniżek zaoszczędzisz około 3 zł. Moim zdaniem to się opłaca!

Podsumowanie

Premia w wysokości 500 zł to jest HIT!. Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Warunki są banalnie proste. Zachęcający jest też fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę. Dodatkową zachętą jest zniżka do Multikina, zawsze to kilka złotych w kieszeni.

Do zgarnięcia naprawdę sporo gotówki, jednak wymaga to trochę czasu i Twojego zaangażowania. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *