Karty Płatnicze

Zgarnij aż 400 złotych na zakupy w mi-home z kartą Simplicity od Citi Handlowy

 Do zdobycia w łatwy sposób jest aż 400 zł w formie bonu do sklepu internetowego mi-home.pl. Jest to oficjalna strona producenta telefonów Xiaomi – ale znajdziecie tam nie tylko telefony, ale również bogatą ofertę urządzeń i akcesoriów. Biorąc pod uwagę ogromną popularność telefonów Xiaomi w Polsce, promocja może okazać się nowym hitem – a warunki, jakie trzeba spełnić, są naprawdę proste.

Promocja potrwa do 02.12.2019 r., a więc mamy jeszcze sporo czasu, by się na nią załapać. Nie ma limitu wniosków – każdy, kto spełnia warunki, może śmiało starać się o nagrodę. Pamiętajcie – im szybciej się zarejestrujecie i spełnicie warunki promocji, tym szybciej będziecie mogli cieszyć się bonusem.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja dedykowana jest dla nowych oraz powracających klientów banku. Jeżeli po 1 stycznia 2017 roku nie byłeś posiadaczem głównej karty kredytowej w Citi Banku – ta promocja jest dla Ciebie. Wyłączeni są również nierezydenci oraz obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych. Musisz mieć także ukończone 18 lat.

Do tego, by Bank przyznał nam kartę, niezbędne jest udokumentowanie dochodu. W przypadku umów o pracę, umów zlecenie, emerytur i rent, oraz osób z dochodem z najmu nieruchomości najprostszym rozwiązaniem będzie dostarczenie wyciągów z banku z ostatnich trzech miesięcy z wpływami dochodów.

Musimy w obecnej firmie pracować od przynajmniej 3 miesięcy i uzyskiwać dochód netto w wysokości przynajmniej 1.200 zł/m-c. Przedsiębiorcy również mogą starać się o nagrodę, ale w ich przypadku lista wymaganych dokumentów jest zdecydowanie dłuższa. Działalność musi być prowadzona przynajmniej 2 lata, a miesięczny dochód nie może być niższy niż 2.500 zł netto/m-c.

Ostateczna decyzja kredytowa należy do Banku i ostatecznie to od niego zależy, czy otrzymamy kartę.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć 400 zł w bonie?

 

Krok pierwszy zawnioskuj o kartę kredytową na dedykowanej stronie

Procedura przyznania karty wygląda następująco: najpierw składamy wniosek o kartę przez dedykowaną stronę. Następnie dzwoni do nas konsultant z infolinii banku, aby potwierdzić z nami dane zawarte we wniosku i poinformować o decyzji kredytowej, oraz wybieramy, jakie dokumenty potwierdzające dochód chcemy dołączyć. W tym miejscu zatrzymajmy się na dłużej. W momencie rozmowy z konsultantem koniecznie ustal:

 • rodzaj karty – tylko i wyłącznie Simplicity;
 • jaki chcesz limit na karcie;
 • czy konsultant włączył do karty usługi dodatkowe, które generują koszty – naklejka zbliżeniowa, która kosztuje 5 zł/m-c, usługa Citi Phone, która kosztuje 6 zł/m-c, wysyłka karty kurierem – koszt 30 zł. Zrezygnuj ze wszystkich, podkreśl to w rozmowie z konsultantem – przecież chodzi o to, żeby karta była naprawdę darmowa.

Krok drugi  podpisz z Bankiem umowę i aktywuj kartę

Przebrnęliśmy przez rozmowę z konsultantem, karta została nam przyznana. Teraz czekamy na kuriera, z którym podpiszemy umowę. Sprawdzi nasz dowód tożsamości, czy dane z dowodu zgadzają się na umowie i odbierze od nas dokumenty potwierdzające dochód. Teraz czekamy już tylko na kartę, która przyjdzie do nas pocztą.

Po otrzymaniu karty musimy ją aktywować. PIN do karty ustalamy samodzielnie, logując się do bankowości internetowej Banku. Możemy przy okazji sprawdzić dzienne limity płatności kartą – czy odpowiadają naszym potrzebom.

Krok trzeci  zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile

Warunek ten musimy spełnić najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po dacie zawarcia umowy o kartę. Datę zawarcia umowy znajdziemy na egzemplarzu umowy, otrzymanego od Banku. Co to oznacza?

Przykładowo:

Zawarliśmy umowę o kartę 20.08.2019. Aby warunek logowania został spełniony, najpóźniej 30 września musimy zalogować się do bankowości internetowej lub na aplikacji mobilnej.

 

Warto zalogować się od razu po otrzymaniu karty – wtedy będziemy pewni, ze warunek jest spełniony i nie wypadnie nam to z głowy.

Krok czwarty– wykonaj transakcje kartą Simplicity

Najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po dacie zawarcia umowy o kartę dokonać kartą płatności na minimum 2000 zł.

Oznacza to, że jeżeli zawarliśmy umowę 20 sierpnia, do końca listopada musimy zapłacić kartą na łączną kwotę 2000 zł, czyli średnio 666 zł miesięcznie. Oczywiście, panuje tu całkowita dowolność co do wydawania kwot – możemy dokonać jednego dużego zakupu za 2000 zł lub więcej, bądź też płacić kartą za codzienne zakupy w taki sposób, by w ciągu trzech miesięcy uzbierała się łączna kwota przynajmniej 2000 zł.

Jakie transakcje nie są brane pod uwagę?

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone – czyli zapłaciliśmy kartą, ale dokonaliśmy zwrotu towaru i zapłacona kwota została nam zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Kiedy otrzymam nagrodę?

Po spełnieniu wszystkich wyżej wymienionych warunków bank przyznaje nam nagrodę – kod rabatowy o wartości 400 zł do sklepu internetowego mi-home.pl. O przyznaniu nagrody otrzymamy informację od banku w formie wiadomości w serwisie bankowości internetowej.

Kiedy otrzymacie nagrodę? Bon zostanie Wam przyznany nie później niż do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu w którym spełnimy wszystkie warunki. Czyli zawarliśmy umowę 20 sierpnia, przykładowo do 30 października udało się nam spełnić wszystkie warunki i wydać kartą 2.000 zł. Nagrodę otrzymamy w wiadomości najpóźniej do końca grudnia.

Pamiętajcie – karta musi pozostać aktywna do momentu przyznania nagrody!

Na co mogę przeznaczyć swój bonus w mi-home?

Nagrodą po spełnieniu warunków jest bon rabatowy do wydania w sklepie internetowym mi-home.pl. Bon będzie ważny 6 miesięcy od momentu jego otrzymania. Bon jest jednokrotnego użytku, aby go wykorzystać musimy zrobić zakupy w sklepie za minimum 401 zł brutto. Oczywiście możemy kupić coś droższego, wtedy różnicę pomiędzy ceną a bonem pokrywamy ze środków własnych. Bank zastrzega, że bon może być użyty tylko przy wyborze wysyłkowej formy dostawy – nie możemy więc odebrać zamówionego towaru osobiście w punktach odbioru.

Gdyby przytrafiła się nam sytuacja, ze zakupiony towar chcemy zwrócić lub zareklamować, środki z bonu zostaną nam zwrócone w postaci nowego kodu rabatowego. Na jego wykorzystanie będziemy mieli 14 dni roboczych od momentu otrzymania.

A co oferuje sklep mi-home.pl?

Oprócz telefonów Xiaomi, które szturmem podbijają rynek i zaczynają zagrażać najpopularniejszym markom, w ofercie sklepu mamy duży wybór urządzeń elektronicznych. Dużą popularnością cieszą się głośniki bezprzewodowe oraz opaski Mi Band, które oprócz funkcji takich jak sprawdzanie tętna, liczenie kroków i spalonych kalorii pozwalają na sprawdzenie otrzymanych wiadomości i połączeń telefonicznych.

Natomiast największym hitem ostatnich miesięcy jest elektryczna hulajnoga Mi Electric Scooter. Kto jeszcze o nim nie słyszał, koniecznie musi sprawdzić to urządzenie. Wbrew opinii, nie jest to tylko gadżet dla dzieci- dorośli korzystają z niego równie często, jak młodzież. Mieszkasz w mieście, masz do pracy niedaleko ale pieszy spacer zabiera za dużo czasu, a komunikacja miejska wiecznie się spóźnia? Pracujesz w biurze, i dojazdy rowerem są wykluczone, ponieważ nie możesz iść do pracy spoconym?A może uwielbiasz citi breaki ale zwiedzanie miasta od świtu do nocy na własnych nogach jest nużące? To urządzenie jest dla Ciebie. Akumulator pozwala przejechać do 45 km na jednym ładowaniu a maksymalna prędkość to 25 km/h w trybie sportowym. Szczerze – mnie to urządzenie przekonuje do siebie. Może być też doskonałym prezentem pod choinkę – jeżeli szybko spełnisz warunki promocji, bon otrzymasz przed świętami i możesz śmiało go użyć, żeby kupić modny prezent.

A może po prostu twój smartfon przeżył już swoje i potrzebujesz wymiany na nowszy model? Wtedy bon na 400 zł jest jak znalazł. Telefony Xiaomi mają bardzo dobre specyfikacje parametrów, nie ustępujące najlepszym firmom, a do tego ceny są więcej niż przystępne.

Na co wydasz 400 zł – to już zależy tylko od Ciebie i od Twoich potrzeb. Jedno jest pewne – 400 zł to niemała kwota, i warto z tej promocji skorzystać.

Jakie są koszty posiadania karty Simplicity?

Karta Simplicity to jedna z najlepszych i najtańszych kart kredytowych, dostępnych na rynku. A więc:

 • Brak opłaty rocznej i miesięcznej za kartę główną
 • Brak opłaty za transakcje bezgotówkowe
 • Brak opłaty za korzystanie z limitu karty
 • Brak opłaty za przypomnienie o spłacie karty
 • Brak opłaty za standardową wysyłkę karty Pocztą Polską

Nawet gdybyśmy nie korzystali z karty w ogóle (oczywiście nie dotyczy to warunków promocji) to karta nie będzie nasz kosztowała ani złotówki. Pamiętajmy tylko o kilku zasadach:

 • nie wypłacamy gotówki z bankomatu i nie robimy przelewów z karty (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł);
 • nie doładowujemy Revoluta (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł) ;
 • nie nadpłacamy karty – bank zażąda od nas 20 zł za nadpłacenie karty;
 • spłacamy kartę w terminie – okres bezodsetkowy to aż 26 dni, wtedy możemy spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyśmy nie spłacili karty w terminie RRSO wyniesie nas 10,47%

Kiedy mogę zrezygnować z karty?

W momencie, kiedy Bank wyśle nam w wiadomości kod rabatowy do sklepu. W regulaminie promocji mamy wyraźnie zaznaczone, że aby nagroda została nam wysłana, karta musi być aktywna. A więc cierpliwie czekamy, aż bon zostanie do nas wysłany, i śmiało możemy rezygnować z karty. Możemy to zrobić z poziomu bankowości internetowej bądź też przez infolinię. Obowiązuje nas jednomiesięczny okres wypowiedzenia – umowa o kartę rozwiąże się po miesiącu od złożenia wypowiedzenia. Gdybyśmy jednak zostawili kartę lub zapomnieli o jej zamknięciu – nie ponosimy żadnych kosztów, nawet jeżeli karta przeleżałaby nieużywana w portfelu przez rok.

Podsumowanie

Czy warto w ogóle poświęcić czas na tę promocję? Zdecydowanie tak. Warunki do spełnienia nie są wygórowane a nagroda jest naprawdę wartościowa – aż 400 zł do wydania w sklepie mi-home.pl. Z której strony by nie patrzeć, 400 zł na ulicy raczej nie leży, więc warto poświęcić 10 minut na wypełnienie formularza i kolejne 10 na rozmowę z konsultantem. A później po prostu używać karty i płacić za zakupy. Szczególnie że karta jest darmowa.

Promocje z Citi Banku są bardzo popularne i wielokrotnie przetestowane przez naszych czytelników – oraz przeze mnie osobiście również. Gdyby nie to, że nie spełniam warunku – po 1 stycznia 2017 nadal miałam kartę, gdyż skorzystałam wtedy z innej promocji Banku – sama bym się skusiła, szczególnie że ostatnio rozważam zmianę telefonu i kod na 400 zł byłby jak znalazł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *