Karty Płatnicze

Zgarnij 200 zł od Banku Millenium za przetestowanie karty kredytowej

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zasilić swoje konto, to Bank przygotował świetną promocję – do zgarnięcia aż 200 zł za wydanie łącznie 600 zł za pomocą karty w trzech kolejnych miesiącach. Ale, ale… żeby nie było tak kolorowo, to Bank ograniczył promocję tylko dla pierwszych 2000 osób, jednak promocja kończy się 31.08.2019, więc czas start!

Dodatkowym plusem jest fakt, że przez pierwsze 12 miesięcy od momentu założenia karty, wykonując 1 transakcję miesięcznie będziesz zwolniony z opłat.

Karta kredytowa – zło konieczne, czy sprytny sposób na zarabianie na promocjach?

Dużo osób broni się rękami i nogami przed korzystaniem z karty kredytowej. Świetnie to rozumiem – łatwo wpaść w wir zakupów nie widząc ile pieniędzy “zeszło” z limitu. Jednak, jeśli zarządzamy nią sprytnie i rozsądnie, może to być dobry patent, by np. nie zrywać lokaty, jeśli mamy pilny wydatek lub korzystać z promocji, takich jak ta.

Do kogo skierowana jest promocja?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna, która w okresie promocji (01-31 sierpnia 2019 roku) złoży wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Banku Millenium i zawrze umowę o tę kartę. Ale pamiętaj! bank przygotował tylko 2 000 premii.

Niestety, bank stosuje okres karencji, tzn. z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej. Na szczęście, nie ma ani słowa o tym, że obecni klienci są wykluczeni z promocji, więc jeśli posiadasz konto w Banku Millenium, zaloguj się do bankowości internetowej i składaj wniosek o kartę.

Karty które objęte są promocją to: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold.

Wniosek o tę kartę, która będzie uprawniać do skorzystania z promocji można złożyć w bankowości internetowej Millenet lub w aplikacji mobilnej (w tej ostatniej, tylko dla klientów, którym została udostępniona dedykowana oferta kart kredytowych).

W ramach tej promocji, każdy może otworzyć tylko jedną główną kartę (i z tego tytułu zgarnąć bonus), a karty dodatkowe nie są objęte promocją.

Ile to kosztuje?

Jestem przekonana, że pomimo tego, że opisujemy dużo promocji i pokazujemy, że nasi czytelnicy otrzymują bonusy, sporo z Was jeszcze się zastanawia czy na pewno te wszystkie produkty są bezpłatne.

Każdy bank ma na swojej stronie Tabelę Opłat i Prowizji (zamieszczona jest na dole, pod artykułem) i można tam sprawdzić wszystkie opłaty, jakie musimy ponieść korzystając z karty kredytowej.

W obecnej promocji możemy wybrać jedną z aż 5 kart. Bank gwarantuje w regulaminie, że w pierwszych 12 miesiącach od zawarcia umowy, zniesione zostaną opłaty, pod warunkiem dokonania jednej płatności w miesiącu. Po tym okresie, obowiązuje tabela opłat i prowizji.

Ponieważ Karty kredytowe Impresja i Alfa są tańsze w utrzymaniu, to dla nich przedstawię opłaty:

  • 0 zł – za wydanie karty
  • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie. W II roku warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
  • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
  • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
  • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
  • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
  • 14,18% – RRSO.

Dodatkowym, ogromnym plusem kart Impresja oraz Alfa jest zwrot 5% (do 760 zł rocznie) za zakupy u partnerów.

I tak, Impresja to zwroty w poniższych sklepach:

Natomiast karta Alfa daje zwroty w poniższych:

Odbieram premię 200 zł w gotówce – w trzech prostych krokach

Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową w Millenet lub w Aplikacji Mobilnej

Za pomocą bankowości internetowej Millenet lub Aplikacji Mobilnej złóż wniosek o kartę do 31.08.2019 – to jest termin, który uprawnia Cię do wzięcia udziału w promocji.

Bank wymaga by limit kredytowy na karcie wynosił odpowiednio:

a) 3 000 zł dla kart Millenium MasterCard Impresja, Millenium Visa Impresja, Millenium Visa Alfa

lub

b) 5 000 zł dla kart Millenium MasterCard Gold oraz Millenium Visa Gold

Krok. 2. Zawrzyj umowę o kartę kredytową.

Żeby podpisać umowę, nie musisz czekać na kuriera ani iść do oddziału – podpisujesz ją przez bankowość internetową Millenet – to jest dopiero XXI wiek.

Krok 3. W każdym z trzech kolejnych okresów wydaj po 200 zł

Do 30.09.2019 oraz w okresie 01-31.10.2019 oraz w okresie 01-30.11.2019 wykonaj transakcje na takie kwoty, by łącznie w każdym miesiącu było ich po 200 zł robiąc płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem.

Kiedy otrzymam swoja premię?

No dobra, warunki spełnione, a kiedy wypłacą nam premię? Wypłata będzie w formie zwrotu na konto karty kredytowej najpóźniej do końca grudnia 2019 roku.

Podsumowując

Bank Millenium jest obecnie moim ulubionym bankiem. Nie dość, że ma jasny i prosty interface, to jeszcze co chwilę “odpala” nowe promocje i mogę je polecać kolejnym osobom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *